Як відрізнити справжні годинник.

В світі процвітає ринок підробок, і найбільшим попитом на цьому ринку, поряд з духами і сумками, користуються псевдо-швейцарські та японські годинник . Саме вони у свідомості сучасної людини стали символом респектабельності і достатку. Не дивно, що безліч шахраїв намагаються нажитися на прагненні покупців придбати хороші годинник . Тому тим, хто збирається зробити подібну покупку, слід вивчити декілька відмінностей справжніх якісних годин від підробок.
Інструкція
1
Перша ознака підроблених годинників - їх низька вартість. Що б вам не говорили продавці, але справжні швейцарські чи японські годинник високої якості не можу коштувати одну тисячу рублів. за таку ціну вам, швидше за все, запропонують китайську підробку. Розпізнати її легко за кривими стібкам і виступаючим ниткам на ремінці годин. А також по розмитим, нечітким цифрам і лініях, і "стрибаючої", а не плавно пересувається секундної стрілкою. Якщо дешеві годинник , які вам продають як швейцарські чи японські, позолочені, будьте готові до того, що позолота з них дуже швидко злізе. Також на золотих деталях підроблених годин, швидше за все, буде відсутня клеймо проби, яке в обов'язковому порядку ставиться на дорогі моделі.
2
На жаль, іноді можна помилитися, заплативши за годинник і більш велику суму. Виробники підроблених годинників відомих марок призвичаїлися виготовляти їх так, що дізнатися підміну важко. Тому, перед там, як купити певну модель швейцарських або японських годин, по можливості уважно вивчіть її зображення і опис на сайті компанії-виробника. Так вам буде легше порівняти моделі оригіналу та можливої підробки, і знайти відмінності. Але іноді різницю можна помітити тільки при близькому розгляді. Приміром, якщо годинник , які ви купуєте, інкрустовані дорогоцінними каменями, проведіть по них пальцем. Справжні діаманти або сапфіри будуть посаджені на одну глибину, і палець не "запнется" про якусь виступаючий або провалений камінчик.
3
Попросіть у продавця годин сертифікат на них. Дорогі якісні моделі в обов'язковому порядку надходять разом із сертифікатом, на якому вказано ім'я майстра, а іноді і його підпис. Уважно вивчіть в сертифікаті вказівку країни-виробника деталей і фурнітури годин. Дорогі годинник виробляються в одній країні, а не збираються зі швейцарських складових в Тайвані. В обов'язковому порядку на справжніх швейцарських годинах і сертифікаті повинна стояти напис "Swiss Made" або "Swiss Movement". Якщо написання інше, значить, перед вами підробка.
Зверніть увагу
- Дешеві китайські або тайваньські годинник, які видають за розпродажної моделі відомих марок, часто мають різкий хімічний запах.