Як зменшити розмір особи.

Є дами, яким принципово не подобається форма або обриси свого особи . На щастя за допомогою певних прийомів можна наблизити візуальний образ до ідеалу. В цьому вам допоможуть макіяж, зачіска та різноманітні аксесуари.
Вам знадобиться
  • - пудра темного і світлого тонів;
  • - хайлайтер;
  • - рум'яна.
Інструкція
1
Якщо ви хочете візуально звузити кругле обличчя - нанесіть пудру на тон темніше вашого звичайного кольору на області з боків особи від скронь вниз до підборіддя. Затемнити їх також можна за допомогою бронзірующей пудри. А ось середню частину обличчя (простір над бровами, вилиці і підборіддя) виділіть за допомогою хайлайтера. На вилиці нанесіть рум'яна так, щоб утворилася «галочка» (скула-підборіддя-скула), витягнута до куточків рота. Ретельно розтушуйте кордону нанесення засобів. Брови зробіть тонкими по краях і більш товстими в середині для того, щоб вийшов «злам». При макіяжі очей відмовтеся від стрілок. Губи рекомендується виділяти тільки в середній частині. Куточки рота повинні бути пофарбовані менш яскраво.
2
При квадратному обличчі використовуйте ті ж прийоми, які застосовуються для корекції круглого обличчя. Додатково необхідно пом'якшити лінію підборіддя. Для цього затонуйте за допомогою темної пудри кути нижньої щелепи. Темними рум'янами виділіть вилиці. Для цього нанесіть їх на середню частину скули, розтушуйте до скронь і трохи в ширину. Форма брів повинна повторювати форму очей. Губи обведіть олівцем повністю, аж до куточків рота. Помада може бути насиченого кольору, але не яскравого.
3
Якщо у вас повненькі щоки, для маскування цього недоліку вам знадобиться пудра на тон темніше вашого звичайного кольору або бронзірующая пудра і рум'яна світлого відтінку. Перед дзеркалом втягніть щоки всередину. На ямочки, які утворилися, нанесіть темний тон. А зверху на вилиці накладіть рум'яна. Це зорово підніме вилиці.
4
Замаскувати недоліки можна і за допомогою зачісок. Для круглого обличчя особливо гарні будуть зачіски (об'ємні зверху) або укладання з кучерявих волосся, що закривають скули. Також підійдуть дрібні кучерики або зачіска «кінський хвіст». Стрижку слід вибирати ассиметричную з довгою скошеної чубчиком. При важкій нижньої щелепи основний обсяг волосся повинен бути зосереджений в районі шиї. Підійде також коротка стрижка з чіткою структурою, у якій волосся коротшають до потилиці. І ніяких «летять» зачісок.
5
Візуально коригують форму особи сережки у вигляді підвісок або просто витягнутої форми. Намиста та інші прикраси на шию також повинні бути подовженими. Щоб риси обличчя візуально витягнути, вибирайте окуляри такої ж ширини, як і ваше обличчя. Можна вибрати навіть кілька незграбні моделі. А ось при квадратній формі обличчя окуляри не повинні бути дуже широкими. Переважні закруглені моделі, у яких акценти розставлені по краях.
Образи дисків зазвичай створюють для забезпечення зручного зберігання інформації на жорсткому диску. Якщо створений образ ISO був доповнений файлами, то при спробі записати його на DVD-диск можуть виникнути певні складнощі.
Вам знадобиться
  • - 7z;
  • - Total Commander;
  • - Ultra ISO.
Інструкція
1
Для зменшення розміру образу можна використовувати два основних методи. Якщо вам потрібно просто перенести інформацію, що зберігається в ISO-файлі, за допомогою DVD-диска, то скористайтеся програмою-архіватором. Встановіть утиліту 7z і перезавантажте комп'ютер.
2
Відкрийте файловий менеджер і знайдіть ISO-файл. Клікніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть пункт «Додати до архіву». Після відкриття вікна архіватора знайдіть пункт «Метод стиснення» і виберіть пункт «Ультра» або «Максимальний». Натисніть кнопку «Почати» і почекайте, поки завершиться процес архівації файлу. Даний метод дозволяє значно зменшити розмір ISO- образу в тому випадку, якщо всередині нього зберігаються файли певних форматів.
3
Якщо ж даний метод вам не підходить, то зміните вміст ISO- образу, видаливши непотрібні файли. Для відкриття ISO-файла використовуйте програму 7z або файловий менеджер Total Commander. Якщо ви віддаєте перевагу працювати з програмами Daemon Tools або Alcohol Soft, то врахуйте, що дані утиліти не призначені для внесення коректив у вміст ISO-файлів.
4
Якщо ви використовуєте утиліту Total Commander, то вміст ISO-файла відкриється у вигляді звичайної папки. Виділіть непотрібні файли, що зберігаються в образі диска, і натисніть клавішу Delete. В даному випадку не рекомендують видаляти файли автозапуску або інші важливі елементи.
5
Якщо ви не хочете використовувати архіватор і вносити корективи в вміст образу, то скористайтеся програмою Ultra ISO. Виберіть пункт «Стиснути вміст образу», якщо ви хочете просто заощадити місце на жорсткому диску. У тій ситуації, коли вам потрібно записати образ на DVD-носій, встановіть галочку поруч з пунктом «Оптимізувати». Пам'ятайте про те, що даний параметр працює тільки в тому випадку, якщо всередині образу існують ідентичні файли, розташовані в різних каталогах.