Як обміняти старий автомобіль.

Починаючи з 2010 року, в Росії діє програма утилізації. Завдяки якій автолюбителі мають можливість поміняти старі автомобілі на нові. Процедура досить проста, і цією програмою вже скористалися тисячі власників машин.
Вам знадобиться
  • - старий автомобіль, що знаходиться у власності.
Інструкція
1
Під програму утилізація підходять автомобілі старше десяти років. Вони можуть бути нашого і імпортного виробництва. Натомість зданої в утиль машини вам видадуть сертифікат на певну суму, за яким ви зможете придбати новий автомобіль . Заплативши за нього менше на суму виданого сертифіката.
2
Список автомобілів, які можливо придбати за програмою утилізації, досить обширний. Він включає в себе вітчизняні авто та іномарки, зібрані в нашій країні.
3
Для участі в програмі утилізація ви повинні бути власником автомобіля не менше року. Крім того, машина повинна бути повністю комплектної і обов'язково зареєстрованою в ГИБДД. Вона повинна бути на ходу, і вам необхідно мати на авто повний пакет документів.
4
Перевірте, чи відповідає ваша стара машина всім умовам програми утилізації. Якщо так, то роздрукуйте з сайту Мінпромторгу бланк свідоцтва про утилізацію. Виберіть дилера з числа офіційних. Перелік знайдете на сайті. Їдьте до нього обов'язково на автомобілі, який збираєтеся здати в утиль. Якщо це неможливо, привезіть транспортний засіб на евакуаторі. Робиться це за свій рахунок.
5
У дилерському центрі оформите довіреність на виконання його працівниками всіх процедур з утилізації машини, а також підпишіть договір про зняття машини з обліку та подальшої її утилізації. Потім оплатіть збір в сумі трьох тисяч рублів за утилізацію авто.
6
Виберіть і зарезервуйте за собою новий автомобіль із запропонованого Мінпромторгу списку. Отримайте повністю оформлене і заповнене свідоцтво про утилізацію і оформите документи на новий автомобіль.
7
Після всіх процедур, ймовірно, якийсь час доведеться почекати обраного автомобіля. Не всі марки машин бувають в наявності. Як тільки обрана вами модель надійде в дилерський центр, вам про це повідомлять.
У березні 2010 року в нашій країні стартувала програма утилізації старих автомобілів, згідно з якою будь-який автовласник може поміняти свою стару машину на нову, отримавши від держави в особі Мінпромторг фінансову допомогу в розмірі 50 000 рублів.
Вам знадобиться
  • - паспорт або інший документ, що засвідчує особу;
  • - паспорт транспортного засобу (ПТС) або документ, що його замінює;
  • - довіреність, за якою дилер або утилізатор зможе зняти автомобіль з обліку в ГИБДД. Вона не буде потрібно, якщо ви самі побажаєте цим займатися.
Інструкція
1
Для утилізації старого автомобіля необхідно, щоб він відповідав певним критеріям, а саме: - вік - не менше 10 років; - маса - не більше 3500 кілограм; - час перебування у власності - не менше 1 року; - повна комплектація і робочий стан.
2
Щоб поміняти свій старий автомобіль на новий в рамках програми утилізації, в першу чергу власними силами привезіть його до дилера.
3
На сайті Мінпромторгу http://www.minpromtorg.gov.ru/знайдіть бланк з утилізації та роздрукуйте його.
4
Оформіть у дилера довіреність, за якою він зможе зняти автомобіль з обліку, утилізувати і т.д.
5
Укладіть з дилером договір на утилізацію.
6
Заплатіть держмито в розмірі 3000 рублів.
7
Оберіть у дилера новий автомобіль.
8
Після утилізації та оформлення відповідних документів завершите придбання нового автомобіля, на який вам буде надана знижка в розмірі 50 000 рублів.
9
В рамках програми утилізації можна старий автомобіль поміняти на новий, але тільки якщо він був зібраний в Росії. До них відносяться: всі автомобілі ТагАЗа, Sollers, всі автомобілі ВАЗ, Chevrolet Cruze, Chevrolet Niva, всі моделі УАЗ і ГАЗ, ІЖ-2717, Fiat Albea, Fiat Doblo, Fiat Ducato, Ford Focus, Kia Spectra, Renault Logan, Skoda Fabia , Skoda Octavia, а також Hyundai Sonata і Hyundai Accent.
Зверніть увагу
Процедура покупки автомобіля по даній програмі не займає, як правило, більше 5 днів.
Корисна порада
Обміняти свій старий автомобіль на новий можна тільки в Москві і Московській області, Санкт-Петербурзі і Ленінградській області, Свердловської області, Краснодарському краї, Ростовській, Самарській, Челябінській областях, Нижегородської області, республіки Татарстан, Новосибірської області, Красноярському краї , Приморському краї, Республіці Удмуртія, Калінінградській області, Ульяновської та Калузькій областях.