Як відкрити свій бізнес в Ізраїлі.

Ізраїль - це країна з динамічно розвивається і високим рівнем життя. При бажанні і виконанні ряду умов громадянин Росії може відкрити там свій бізнес . Для цього потрібно знати особливості бюрократичної системи країни.
Інструкція
1
Отримайте документ, що дозволяє на законних підставах жити і працювати в Ізраїлі. Спеціальної програми бізнес-імміграції до цієї країни немає, тому потрібно отримувати робочу візу або дозвіл на проживання на підставі спорідненості з громадянами Ізраїлю. Також емігрувати може людина, що має єврейське коріння або прийняв іудаїзм. Для оформлення необхідних документів та отримання консультації слід звернутися в консульський відділ посольства Ізраїлю в Москві.
2
Зберіть гроші для відкриття бізнесу. Якщо у вас немає достатньої суми. ви можете взяти кредит в ізраїльському банку. Але на це варто розраховувати тим, хто живе в країні досить довго і має в її межах джерело доходу.
3
Почніть процедуру реєстрації з податкової служби, що займається стягненням ПДВ. Її координати ви зможете знайти в місцевому довіднику організацій. При реєстрації виберіть форму сплати податку. Вона відрізняється для дрібних і для великих фірм. Якщо ви розраховуєте починати невеликий бізнес, то вам більше підійде система, в якій ваші контрагенти в угодах не виплачують вам ПДВ.
4
З отриманими реєстраційними документами зверніться в іншу податкову службу, яка спеціалізується з прибуткового податку.
5
Зверніться до Управління страхування Ізраїлю. Там ви повинні будете заповнити папери, пов'язані з медичної та іншої страховкою для вас і ваших майбутніх співробітників.
Зверніть увагу
В Ізраїлі існую види бізнесу, для ведення яких потрібно спеціальну освіту і дипломи. З них належать медичні послуги та транспорт. Але якщо російські права на водіння можна підтвердити і використовувати, то з лікарями справа йде складніше. Фахівцеві, який вирішив відкрити приватну практику, потрібно фактично перенавчатися. Виняток становить той випадок, коли ви стаєте тільки директором і власником медичного центру, в якому працюватимуть співробітники з ізраїльськими дипломами.