Як лікувати алергію на тілі.

Алергічна реакція - стан, який є наслідком підвищеної чутливості організму до хімічних сполук або речовин природного походження. Найпомітніші і характерні прояви алергії виникають на шкірних покривах - набряк і різноманітні висипання різної форми, які супроводжуються вираженим і часто болісним сверблячкою.
Інструкція
1
При появі будь алергії на тілі слід звернутися до кваліфікованого алерголога для отримання консультації та призначення лікування. В момент появи алергії проведення діагностичних проб неможливо, так як будь-яке додаткове проникнення алергену в організм може виявитися фатальним для пацієнта.
2
Консультація починається з опитування пацієнта, під час якого лікар намагається зрозуміти, яка речовина стало причиною алергії. Для поліпшення стану потрібно по можливості обмежити надходження цієї речовини в організм.
3
Для усунення сверблячки шкіри пацієнтам рекомендують по можливості звести до мінімуму контакт з водою - будь-яка рідина, що потрапляє на поверхню висипання, істотно підсилює свербіж, що провокує микротравматизации і значно збільшує ризик потрапляння інфекції.
4
Для запобігання інфікування ран хворим рекомендують змащувати поверхню висипань комплексними противоаллергическими препаратами, до складу яких входять стероїдні гормони й антибіотики, або болтушками, що виготовляються за рецептом в аптеці.
5
Для загального впливу на організм пацієнта призначають всередину ентеросорбенти, які пов'язують надмірна кількість антитіл, циркулюючих в сироватці крові, дезінтоксикаційну терапію - плазмафорез або ультрафільтрацію сироватки крові.
6
Лікування деяких проявів алергії грунтується на можливості впливати на деякі клітини імунної системи - призначають стабілізатори клітинних мембран, в тому числі і звичайний глюконат калію.
7
Після гострого періоду і поліпшення клінічного стану пацієнтів не раніше, ніж через 2 місяці після появи алергії на шкірі, можливе виконання специфічної діагностики, мета якої - виявити причину алергії.