Як заблокувати кнопку "Пуск". кнопка пуск заблокована.

Блокування кнопки « Пуск » в операційній системі Windows може бути виконана як стандартними засобами самої системи, так і з використанням додаткових програм сторонніх розробників.
Вам знадобиться
  • - Start Killer.
Інструкція
1
Завантажте та встановіть на комп'ютер спеціалізований додаток Start Killer, вільно розповсюджується в інтернеті. Викличте головне системне меню ОС Windows, натиснувши цю саму кнопку, і перейдіть в пункт «Усі програми». Знайдіть і запустіть встановлену утиліту для видалення кнопки «Пуск» в автоматичному режимі. Зверніть увагу на те, що функціональність того елемента залишається доступною при використанні стандартних «гарячих» клавіш. Для повної деактивації кнопки необхідно викликати контекстне меню ярлика програми Start Killer кліком правої кнопки миші і застосуйте прапорець на полі Disable Start Menu. Підтвердіть застосування зроблених змін, натиснувши кнопку OK.
2
Створіть текстовий документ зі значеніемWindows Registry Editor Version 5.00HKEY_LOCAL_MACHINESystemCurrentControlSetControlKeyboard LayoutScancode Map = hex: 00,00,00,00,00,00,00,00,03,00,00,00,00,5b, e0, 00,00,00,00в будь-якому текстовому редакторі і збережіть його з розширенням .reg. Запустіть створений файл для блокування кнопки Win, що викликає меню «Пуск».
3
Поверніться в головне системне меню і перейдіть в діалог «виконати» для використання ще одного методу заборони кнопки «Пуск». введіть значення regedit у рядок «Відкрити» та підтвердіть запуск утиліти редактора реєстру, натиснувши кнопку OK. Розкрийте гілку HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionPoliciesExplorer і створіть новий ключ з ім'ям NoChangeStartMenu зі значенням 1. Вкажіть DWORD в якості типу створеного параметра.
4
Скористайтеся мовою Delphi для блокування кнопки «Пуск»: procedure TForm1.Button3Click (Sender: TObject); beginEnableWindow (FindWindowEx (FindWindow ('Shell_TrayWnd', nil), 0, 'Button', nil), false); end; Цей синтаксис повністю заборонить кнопку «Пуск».