Як відправити інтернет-замовлення Avon.

Представникам компанії Avon доступна зручна послуга: вони можуть замовляти продукцію через інтернет. З'явився сервіс значно спростив і полегшив процедуру оформлення замовлення, зробивши співпраця компанії з її представниками більш комфортним.
Інструкція
1
Отправить інтернет-замовлення продукції Avon можна у зручний час. Наберіть в адресному рядку браузера російський сайт компанії. У лівому меню виберіть розділ під назвою «Представникам». На сторінці, введіть комп'ютерний номер і пароль. Якшо по кнопці «Увійти», потрапите на персональну сторінку.
2
Увійдіть в підрозділ «Розмістити замовлення», що знаходиться в розділі «Ваш офіс». Відкриється сторінка, на якій необхідно вибрати номер відповідної кампанії (каталогу), а потім клікнути на кнопці «Почати замовлення».
3
Введіть по черзі коди товарів, що замовляються, а також потрібну кількість. Закінчивши, натисніть вкладку «Додати до замовлення». Тепер можете переходити до кроку «Управління та доставка». Для цього внизу сторінки клікніть вкладку «Продовжити». Вкажіть кількість клієнтів, які замовили продукцію Avon з цього каталогу. На цьому ж кроці передбачені додаткові можливості для представників. Наприклад: замовлення каталогів, товарів з логотипом Avon, спеціальних інтернет-пропозицій, демо-продуктів. Вибравши будь-яке посилання, тисніть на код потрібного товару, і він додасться.
4
Перед відправкою можете переглянути замовлення, клікнувши на відповідній вкладці. Щоб розрахувати вартість всієї продукції, натисніть «Розрахувати суму замовлення». Якщо все зроблено вірно, переходьте до останнього кроку «Відправити замовлення». Підтвердження про те, що замовлення прийняте в обробку, компанія Avon надішле на електронну адресу через деякий час.
Корисна порада
Оформити доступ до персональної сторінки можна в розділі під назвою «Отримати пароль тут». Заповніть поля, придумайте пароль для входу і слово-нагадування. Воно може стати в нагоді в разі забудькуватості.
Представники компанії Avon мають можливість оформляти замовлення косметики через мережу інтернет, тобто не виходячи з дому. Цей послуга з'явилася в компанії порівняно недавно, але стала дуже затребуваною, відпала необхідність у заповненні друкарських форм замовлень і походів на поштове відділення для їх відправки.
Вам знадобиться
  • - ПК з виходом в інтернет.
Інструкція
1
Для того щоб оформити електронне замовлення на продукцію Avon, увійдіть на головну сторінку сайту компанії, набравши в пошуковому рядку браузера адресу: https://www.avon.ru/. Вгорі з правого боку головної сторінки ви побачите напис «Авторизований вхід». Введіть свій комп'ютерний номер представника компанії Avon у відповідному прямокутнику, під ним введіть пароль. Якщо ви ще не зареєстровані на сайті, то зробіть це, клікнувши на слово «Зареєструйтеся» під вкладкою «Авторизований вхід». Пройшовши за посиланням, заповніть анкету, вказавши всі необхідні дані і придумавши пароль для входу на сайт. Логіном буде ваш комп'ютерний номер представника компанії.
2
Зайшовши на сайт під своїм логіном і паролем, ви потрапите на сторінку для представників. Вгорі сторінки клікніть на вкладці «Розмістити замовлення». На сторінці, виберіть номер каталогу (кампанії) по якому розміщуєте замовлення, тип замовлення (звичайний) і клацніть на вкладці «Почати замовлення». Вписуйте коди замовляються продуктів в прямокутники на відкрилася сторінці замовлення, вказуючи в квадратику поруч їх необхідну кількість. На цій же сторінці замовте потрібну кількість каталогів наступної кампанії і клікайте на вкладці «Продовжити» в правому нижньому кутку сторінки.
3
На сторінці, виберіть спеціальні пропозиції і демо-продукти, які хочете замовити і переходите на наступну. Тут скористайтеся можливістю замовити спеціальні пропозиції для представників, після чого можете повернутися в замовлення або продовжити далі. Перейшовши на наступну сторінку, вкажіть кількість клієнтів, які зробили замовлення у цій кампанії, суму задекларованого повернення (якщо він був), зверніть увагу на індикатор наявності товарів на складі. Можете повернутися і переглянути замовлення, якщо необхідності в цьому немає, то клікайте на вкладку «Відправити замовлення в Avon». Через деякий час на вашу електронну адресу прийде лист з підтвердженням електронного замовлення та переліком замовлених продуктів.