Як вставити флеш-анімацію у сайт.

Початківці веб-майстри для розкрутки своїх сайтів додають різні флеш-елементи. Однак щоб зробити це, зовсім не обов'язково мати якісь особливі навички. В даному випадку зможе впоратися і новачок.
Інструкція
1
Варто відзначити, що додавання флеш-анімації буде розглядатися на прикладі сайту на платформі Joomla. Спочатку створіть або скачайте вже готову flash-картинку. Прослідкуйте, щоб вона була збережена у форматі swf. Не забувайте, що дана картинка повинна відповідати деяким параметрам, а саме бути 200 px заввишки і 150 px шириною. Крім того, цей файл буде потрібно розмістити в папці images. Знайти її неважко - вона знаходиться кореневій папці вашого сайту (тобто там, де розташовані всі файли ресурсу). Сама ж папка images призначена для зберігання всіх використовуваних на сайті картинок.
2
До речі, поміщати флеш- анімацію на сайт можна за допомогою спеціального розширення - The Flash Module. Воно не дозволить вам не тільки швидко і легко впровадити зображення, а й створити альтернативну картинку на той випадок, якщо у користувача не включений в браузері показ flash.
3
Після встановлення розширення на Joomla відкрийте режим редагування модуля. Додайте флеш-анімацію в будь-якій позиції, яка передбачена у вашому шаблоні сайту для виведення модулів. У налаштуваннях ви знайдете графу під назвою File Path. У ній вкажіть адресу, за якою розташований ваш файл (наприклад, images/stories/). В іншому рядку (Filename) напишіть ім'я картинки (flash.swf.). Також уточніть висоту і ширину флеш-файлу.
4
Не забувайте і про додаткові параметри модуля. У них вкажіть дані про альтернативний зображенні (відзначте ширину і висоту картинки). При бажанні даному модулю можна задати особливе оформлення. Для цього скористайтеся таблицями CSS і пропишіть його як .moduletable_flash. Суфікс класу модуля (_flash) потрібно обов'язково внести в параметри.
5
Тепер збережіть і опублікуйте ваш flash-модуль.
Зверніть увагу
Не варто ігнорувати створення статичного зображення. Воно стане в нагоді в тому випадку, якщо в браузері відвідувача показ flash відключений. На місці розміщеного вами анімованого зображення користувач побачить лише порожнє місце. Щоб уникнути подібних ситуацій не полінуйтеся вставити ще один файл в папку images.