Як залити сайт на домен. Як створити сайт якщо є домен.

При створенні власного інтернет-ресурсу необхідно дотримуватися певну послідовність дій, починаючи від реєстрації доменного імені і закінчуючи викладанням сторінок сайта. Знання тонкощів цих процедур допоможе вам швидко створити свій інтернет-проект.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили створити сайт, йому знадобиться доменне ім'я - тобто ту адресу, за якою користувачі зможуть на нього потрапити. У тому випадку, якщо ви не хочете реєструвати домен, скористайтеся для створення сайту одним з безкоштовних сервісів. Для цього наберіть в пошуковику «створити сайт безкоштовно», ви отримаєте безліч потрібних посилань.
2
Створення сайту на безкоштовному сервісі має як свої переваги, так і недоліки. З переваг можна назвати швидкість створення ресурсу, досить високу надійність роботи. Недоліками є розташовувана власниками ресурсу реклама і неможливість перевести створений сайт в інше місце - він жорстко прив'язаний до сервісу.
3
Якщо вам потрібна повна незалежність, зареєструйте власний домен. Зробити це дуже просто, процедура реєстрації займає лічені хвилини і обійдеться вам в межах 100 рублів для зони .ru і порядку 400 для зони .com. Щоб знайти сайти реєстраторів, наберіть в пошуковику «реєстрація домену», виберіть потрібний сервіс і дотримуйтесь.
4
При реєстрації домена запам'ятайте дані для входу в ваш особистий кабінет, вони вам ще знадобляться. Після закінчення процедури реєстрації займіться створенням сторінок сайту. Використовуйте для цього програму Dreamweaver, вона дозволяє швидко створювати цілком професійні сайти. Ви можете використовувати готові безкоштовні шаблони, в мережі їх дуже багато.
5
Скачайте шаблон, відкрийте його в програмі Dreamweaver і змініть потрібним вам чином. Використовуйте даний шаблон для створення всіх сторінок сайту. Скористайтеся програмою Denwer для того, щоб перевірити працездатність сайту. Програма дозволяє переглядати сайт в тому вигляді, в якому він буде викладений в інтернеті. На цьому етапі ви зможете знайти і виправити всі допущені помилки.
6
Сторінки сайту створені, тепер вам потрібен хостинг - місце, де ви викладете свій сайт. Наберіть в пошуковику «хостинг» і виберіть відповідний вам варіант. Пропозицій багато, тому цілком можна знайти якісні послуги приблизно за 30-40 рублів на місяць. Вибирайте саме те, що вам потрібно. Чи не переплачуйте за можливості, якими ви не користуєтеся.
7
У вас є доменне ім'я, сторінки сайту і хостинг. Тепер необхідно все це зв'язати воєдино. Зайдіть в панель управління вашого аккаунта на хостингу, знайдіть папку public_html. Саме в цю папку вам треба закачати всі сторінки вашого сайту. Зробити це можна як через браузер, так і по FTP.
8
Ви закачали сторінки сайту, але він не відкривається по доменному імені. Так і повинно бути, тому що ви ще не «прив'язали» доменне ім'я до хостингу. Дізнайтеся в службі підтримки хостера або в розділі FAQ імена його DNS-серверів, зазвичай їх два. Після цього увійдіть у ваш аккаунт на сайті реєстратора домену та пропишіть імена DNS-серверів у відповідних полях. Збережіть зміни. Залишилося трохи почекати, протягом доби ваш ресурс почне відкриватися по доменному імені.
Коли ви купуєте у реєстратора доменних імен красиве і підходяще вашому сайту доменне ім'я, то першим ділом його треба прикріпити до свого сайту. Сайт ви можете створити на майданчику одного з багатьох хостинг - провайдерів, які з радістю нададуть вам цю послугу (деякі надають безкоштовно) або можете розмістити свій сайт на своєму домашньому комп'ютері.
Вам знадобиться
  • доменно ім'я зарегестрированной у реєстратора, панель управління доменом, хостинг майданчик і її панель управління.
Інструкція
1
Будь хостинг-провайдер додатково до послуг з розміщення сайту таже надає панель управління хостінгом.Зайдіте в панель управління хостингом сайту. Хостинг провайдер повинен надати вам як мінімум два ДНС сервера. Їх запис виглядає приблизно так: ns10.name_hoster.netns12.name_hoster.netІлі ж їх запис може бути надана вам у вигляді ip - адресов.Теперь ви повинні прописати надані вам імена ДНС в панелі управління домена.Еслі ж ви не користуєтеся послугами хостинг-провайдера , а розмістили сайт на своєму домашньому комп'ютері, то замість імен ДНС вам знадобиться зовнішній ip - адреса вашого комп'ютера (він повинен бути статистичним)
2
Зайдіть в панель управління домену. Дана панель управління автоматично видається вам при покупці домену в реєстратора, знайти її можна залягання на сайті реєстратора і увійшовши в «особистий кабінет». В особистому кабнете відзначте галочкою потрібну вам доменне ім'я і виберіть опцію «змінити ДНС». У формі, що настройки замість ДНС реєстратора впишіть ДНС або їх ip - адреси, надані вам хостинг провайдером.Еслі ваш сайт розміщений на домашньому комп'ютері, то просто введіть його зовнішній ip-адресу (він повинен бути статистичним) .Сохраніте настройки ДНС домена
3
Після збереження налаштувань ДНС доведеться чекати приблизно добу, щоб ваш сайт почав відображатися за адресою вашого доменного імені.Проісходіт це з -за того, що система доменних імен (DNS) досить інертна. Як правило, щоб повністю відбулася зміна DNS-серверів потрібна доба. В першу чергу, це відбувається так як DNS-сервери інтернет-провайдерів кешують (запам'ятовують) IP-адреси для кожного домена при першому зверненні і при наступних зверненнях не намагаються їх визначити за всіма правилами. Старі дані з «кешу» зазвичай видаляються через добу. З цієї ж самої причини не рекомендується змінювати DNS-сервери по кілька разів на день.
Зверніть увагу
Якщо ви вирішили розташувати сайт на своєму комп'ютері, то він повинен працювати постійно і завжди бути підключеним до інтернету, інакше користувачі зашедшие на ваш сайт побачать напис "Сервер недоступний".
Корисна порада
Якщо ваш сайт раположен на комп'ютері з динамічним ip - адресою, то можна скористатися сервісом DyDNS, що надає послугу прописування динамічного ip - адреси в свої ДНС.