Як вставити файл на html сторінку.

Досить часто власники сайтів стикаються з необхідністю викласти ті чи інші файли - програми, фотографії, медіафайли та ін. Якщо на інтернет-ресурсі немає спеціальної опції додавання файлів, в коді сторінки доведеться прописати на них прямі посилання.
Інструкція
1
Через панель управління вашим аккаунтом на хостингу закачайте файли, посилання на які ви хочете розмістити. Для зручності можете створити окрему папку - наприклад, files або download. Залити файли можна і через FTP, останній спосіб зручний у тому випадку, якщо файли мають великий розмір.
2
Тепер оформите необхідні посилання, для цього існує спеціальний html-код: опис файлу Наприклад, у вас є сайт http://мой_сайт.ru і вам треба вставити посилання на програму calculator.exe. Сам файл розміщений за адресою: http://мой_сайт.ru/downloads/calculator.exe. Тоді посилання, яку треба розмістити в коді сайту, буде мати вигляд: Простий калькулятор Фраза «Простий калькулятор» описує файл, вона і буде рядком посилання.
3
Врахуйте, що посилання можуть мати абсолютні і відносні шляхи. Наприклад, посилання на файл calculator.exe може бути оформлена так: Простий калькулятор Якщо файл програми розмістити в одній папці з головною сторінкою, то рядок посилання може виглядати ще простіше : Простий калькулятор
4
Якщо файл знаходиться в одній папці з сторінкою, на якій дано посилання на нього, то адреса прийме вигляд: Простий калькулятор Порівняно з попереднім варіантом, зник слеш . Точно так само ви можете вставляти посилання на будь-які інші файли, міняючи в рядку посилання ім'я файлу і його опис.
5
Якщо ви викладаєте фотографії, для відвідувачів сайту може бути зручний такий варіант: ви розміщуєте на сторінці ескізи фотографій невеликого розміру, а користувач, при бажанні, може відкрити оригінал фотографії, клікнувши мишкою ескіз. При використанні відносних шляхів посилання може виглядати наступним чином: