Як виправити помилки в реєстрі Windows.

Значення реєстру для будь-якої операційної системи вельми критично. Фактично реєстр являє собою базу даних, де Windows зберігає всі необхідні налаштування комп'ютера. Будь-які зміни, вироблені користувачем, знаходять відображення в такій базі даних. Неправильне видалення гілок реєстру зазвичай призводить до відмов програмного забезпечення, зависання або спонтанної перезавантаження системи Windows.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з передвстановленою Windows OS;
  • - спеціальне програмне забезпечення.
Інструкція
1
Натисніть на кнопку «Пуск», виберіть пункт «Виконати» і в рядку пошуку напишіть regedit. Ця назва службової програми Windows, яка дозволяє редагувати реєстр системи вручну. Використання regedit дуже ефективно, оскільки дає повний контроль над всією древообразная структурою бази даних - розділами, ключами і параметрами. Однак робота з цією службової програмою по силам тільки досвідченому користувачеві, який точно знає, що саме він робить, і до яких наслідків приведуть зміни в даній гілці реєстру.
2
Скачайте і встановіть спеціальний софт для чищення та відновлення бази даних системи. Відповідних програм в інтернеті безліч. Є вільно поширювані рішення, так звані тріали (програми з невеликим безкоштовним терміном роботи для ознайомлення і подальшої покупки), а також платний софт. Слід звертати увагу на продукти відомих виробників програмного забезпечення. Так, наприклад, хорошу репутацію серед користувачів отримали такі «чистильники» як Wise Registry Cleaner (http://www.wisecleaner.com/), CCleaner (http://www.piriform.com/ccleaner), Ashampoo Optimizer (http://www.ashampoo.com/ru/).
3
Перед будь-якими змінами зробіть копію реєстру. Практично всі програми для обробки даних самі пропонують це зробити користувачеві. Важливо часто робити бекапи стану даних, щоб мати можливість відновитися після невдалого видалення параметра або ключа реєстру Windows.
4
Простежте, щоб під час будь-якої операції, що зачіпає дані, комп'ютер був включений в мережу або мав повністю заряджену батарею (актуально для ноутбуків). В іншому випадку аварійне вимкнення комп'ютера може призвести до втрати даних, а іноді і повного стирання важливих параметрів реєстру Windows, що в свою чергу стане причиною відмови програмного забезпечення або всієї системи в цілому.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=9Jgos9e4BEA
За час роботи в реєстрі Windows накопичується безліч помилок, збираються сліди давно видалених програм і не завжди корисні зміни, що вносяться користувачами. Все це заважає нормальній роботі системи. На щастя, є можливість легко виправити ситуацію.
Інструкція
1
Для очищення реєстру від сміття і виправлення помилок у ньому найкраще скористатися програмою CCleaner.
2
Встановіть та запустіть програму CCleaner.
3
У головному вікні програми перейдіть в розділ "Реєстр".
4
Відзначте галочками всі пункти (або залиште так, як пропонує сама програма) і натисніть кнопку "Пошук проблем".
5
Після того, як програма виявить проблеми, що накопичилися в реєстрі, натисніть кнопку "Виправити". При виборі методу виправлення краще вибрати другий спосіб (виправляти всі записи відразу).
6
Після виправлення помилок реєстру запустіть його перевірку ще раз, можуть виявитися нові проблеми.