Як позбутися від другого підборіддя самому. пігментні плями Як їх зняти.

Жінка повинна бути прекрасна у всьому. Дрібниць у такій справі немає. І абсолютно недоречним в цьому світлі виглядає так званий другий підборіддя. Існує безліч способів поліпшити лінію підборіддя , аж до пластичної хірургії. Але давайте не будемо вдаватися до настільки радикальних засобів, а спробуємо впоратися своїми силами.
Інструкція
1
Лягайте на спину, а голову тримайте на вазі. Тепер підніміть її так, щоб вам стало видно ваші стопи. Поверніться у вихідне положення. Зробіть 20 таких підходів. Пам'ятайте, що ця вправа краще не виконувати, якщо у вас є проблеми з судинами і, тим більше, з хребтом. Якщо ж у вас немає таких проблем, то ця вправа може непогано вам допомогти в боротьбі з другим підборіддям. Ефект від вправи буде видно відразу.
2
Сядьте перед дзеркалом і зіпріться ліктями на стіл. Підборіддям торкайтеся пальців. Зімкніть зуби, підборіддя при цьому висувайте вперед і піднімайте. Пальцями здійснюйте поплескують руху по підборіддю. Зробіть 30 хлопків. Вправу потрібно робити щодня і по кілька разів. Воно не дасть такого швидкого ефекту, як попереднє, зате в підсумку цей ефект буде більш помітним і тривалим.
3
Масажуйте підборіддя медом. Ні в якому разі не проводите цю процедуру, якщо у вас алергія на мед. Якщо ж протипоказань немає, це засіб допоможе вам потягнути і прекрасно зволожити шкіру.
4
Накладайте на друге підборіддя пов'язки з лимонним соком. Щоб їх приготувати, складіть смужку марлі в кілька разів, середину її змочіть в лимонному соці і зав'яжіть на другому підборідді, на тому місці, де він найсильніше виступає. Після цього намажте шкіру живильним жирним кремом, потім цю марлю змочіть холодною водою і знову пов'яжіть. Процедуру повторюйте кожен день.
5
Виділіть п'ять хвилин в день для виконання гімнастики, яку роблять моделі. Для цього візьміть книгу і покладіть її на голову, а потім ходите по кімнаті, намагаючись утримати і не упустити, не дотримуючись руками. Вправа допоможе не тільки прибрати друге підборіддя, але ще й чудово впливає на вашу поставу і ходу.
6
Робіть вправу, яке називається «Жираф». Для цього встаньте прямо, випрямити спину. Руки покладіть на плечі і тягніть шию вгору, натискаючи при цьому на плечі. Повторюйте вправу щодня і по кілька разів.