Як зайти в BIOS на ноутбуці Lenovo. lenovo bios Як зайти в.

BIOS - це базова структурна система комп'ютера, чиє завдання полягає в тестуванні устаткування комп'ютера перед запуском операційної системи. Зазвичай BIOS виглядає як текстова таблиця. Навігація по цій таблиці здійснюється за допомогою зазначених у меню клавіш. Налаштування BIOS ноутбука Lenovo дозволяє змінити параметри підключення пристроїв, а також вибирати джерело для завантаження операційної системи комп'ютера.
Вам знадобиться
  • - інструкція з експлуатації ноутбука Lenovo.
Інструкція
1
Підключіть ноутбук Lenovo до живлення від мережі. Якщо під час операцій з BIOS раптово пропаде електроживлення, це може негативно позначитися на подальшій експлуатації комп'ютера.
2
Якщо під рукою немає інструкції для ноутбука Lenovo, то доведеться вийти в інтернет і з'ясувати необхідну інформацію на сайті компанії виробника (http://www.ibm.com/ru/ru/). Це можна зробити як в онлайн режимі, так і скачавши інструкцію у вигляді розгорнутого PDF файлу. Для того щоб прочитати цю інструкцію, на комп'ютері має бути встановлена спеціальна програма, наприклад, Adobe Reader (http://www.adobe.com/ru/) або Foxit PDF Reader (http://www.foxitsoftware.com/).
3
Якщо з технічних причин вихід в інтернет неможливий, то доведеться діяти самостійно. Увімкніть комп'ютер і спостерігайте за появою інформації на його екрані. Зазвичай для полегшення життя користувача на самому початку роботи ноутбука на пару-трійку секунд (якраз той час, поки BIOS проводить тест-опитування пристроїв комп'ютера) виникає підказка у вигляді назви клавіші або сполучення клавіш, які необхідно натиснути і не відпускати доти, поки ноутбук не вийде в таблицю BIOS.
4
Зверніть увагу на позначення F2 і F12. Саме ці клавіші на ноутбуці Lenovo призначені для переривання тестового опитування пристроїв і запобігання завантаження операційної системи.
5
Натисніть і утримуйте кнопку F12 на клавіатурі. Таким чином ви позначаєте своє бажання увійти в один з розділів BIOS, який називається Quick Boot. Цей невеликий, але дуже важливий підрозділ архітектури комп'ютера призначений для визначення пріоритету завантаження комп'ютера. Зайшовши в таблицю пріоритетів, можна змінити порядок таким чином, щоб після успішної роботи BIOS комп'ютер спочатку звертався, наприклад, до CD-rom, потім до USB-порту і тільки потім до HDD. Подібні операції з рядком завантаження характерні для процедури переустановлення операційної системи на ноутбуці Lenovo.
6
Натисніть F2 для входу в основне меню BIOS. Тут досвідчений користувач отримує доступ до налаштувань великої кількості параметрів різних пристроїв. На відміну від звичайних ПК, в BIOS ноутбука також дозволяє: - налаштувати систему безпеки; - змінити характер роботи тачпада; - Відкоригувати виведення зображення на дисплей; - Відкалібрувати акумулятор, а також подивитися серійний номер пристрою, його системної плати та іншого обладнання.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=lUqnm0n8cHc