Як вибрати крісла.

Крісло - це важливий предмет меблів, який грає нітрохи не меншу роль, ніж диван. У ньому, наприклад, можна розслабитися і почитати улюблену книгу або подрімати трохи після важкого робочого дня. Крісла , як і будь-яка інша меблі, мають безліч характеристик. Саме вони і беруться до уваги при виборі цих предметів інтер'єру. До того ж крісло - відмінний елемент декору.
Інструкція
1
Важливий критерій вибору - співвідношення жорсткості спинки крісла і його сидіння. Тут, як кажуть: «На смак і колір товариша немає». Комусь подобаються жорсткі крісла, інші люблять відпочивати в м'яких глибоких, а треті вважають за краще крісла, виконані в класичному стилі.
2
Якщо вибір припав на крісло-мішок, зверніть увагу на наявність внутрішнього чохла. Справа в тому, що з часом зовнішній чохол забрудниться (пил, випадкові плями і т.д.) Якщо в «конструкції" не передбачається наявність внутрішнього чохла, то освіжити крісло буде дуже складно: доведеться прати його цілком.
3
Ще один важливий критерій при виборі крісел - використовуваний наповнювач. В безкаркасних меблів використовується пінополістирол густиною не менше 25 кг/м3. Якщо щільність більше, то такі крісла важче, а при меншій щільності - можлива їх швидка усадка.
4
Вибираючи крісла на каркасній основі, наприклад, комп'ютерні, приділіть увагу регулювальним механізмам, формі спинки, а також наявності підлокітників і якості коліщаток. Причому, на підлокітниках економити ні в якому разі не можна, адже саме ці елементи конструкції підтримують лікті під час роботи, допомагають опуститися в крісло або встати з нього. Ідеальний варіант - крісла з регульованими підлокітниками.
5
Зверніть увагу на механізм регулювання комп'ютерного крісла: він повинен бути простим і легким у використанні. Не менше значення має ергономічна форма спинки. Особливо зручні крісла з валиком під поперековим вигином, який може бути виконаний у вигляді потовщення оббивки або сформований формою каркаса.
6
Приділіть увагу пружинному механізму, адже саме від нього залежить, як довго крісло виглядати буде як нове. Неякісний пружинний механізм досить швидко дасть про себе знати: на кріслі з'являться сліди «осідання».
7
І ще: вибирайте крісла, робоча поверхня яких оббита безпечним матеріалом. Як правило, для цих цілей використовується натуральна шкіра або щільна, але дихаюча меблева тканина, яка зберігає комфорт при будь вологості і температурі в приміщенні. Задня і нижня частина крісла може бути оброблена шкірзамінником або пластиком.
8
До важливих критеріїв вибору цього різновиду предметів інтер'єру можна також віднести висоту крісла і його спинки, їх розміри, кут нахилу, а також стиль оформлення.
Зверніть увагу
Купуйте крісла в спеціалізованих меблевих магазинах або замовляйте у перевірених майстрів.