Як відкрити продаж фруктів. Як відкрити магазин роздрібної торгівлі.

Бізнес з продажу фруктів досить прибутковий. В середньому, власник магазину заробляє до 5000 $ в місяць, а в пік продажів близько 10 000 $. Це й не дивно - фрукти і овочі складають щоденне меню багатьох людей.
Вам знадобиться
  • початковий капітал
Інструкція
1
Крім традиційної реєстрації як індивідуального підприємця отримаєте дозволу від наглядових органів. На отримання дозволів від служби пожежної безпеки, Держторгінспекції, СЕС та інших буде потрібно близько 2 місяців.
2
Для відкриття магазину з продажу фруктів і овочів знайдіть місце для його розташування. Біля метро можна домогтися високого обсягу продажів, за рахунок великого потоку людей. У спальному районі - за рахунок постійних покупців. Непогано відкрити магазин неподалік зупинок громадського транспорту.
3
Вибір приміщення залежить від способу реалізації фруктів. Чи буде це мінімаркет з самообслуговуванням, або продаж з прилавка - в будь-якому випадку приміщення не повинно бути менше 60 м2, де 20 м2 відведіть під склад і підсобки.
4
Закупити обладнання: звичайні вітрини, холодильні, полки для товару, ваги, касовий апарат і ін. Перед відкриттям магазину продумайте, де все буде стояти, зобразите схематично. Укладіть договори з обслуговуючими фірмами.
5
Вивчіть ринок постачальників даного товару. Зверніть увагу на якість пропонованої продукції, асортимент, ціну, графік поставок, місце розташування. Перші місяці закуповуйте фрукти у різних постачальників - так ви зможете знайти найбільш вас влаштовує.
6
Подбайте про правильної викладки товару. Екзотичні фрукти розташовуйте на верхніх полицях. Це створить враження про багатому асортименті магазину. Найбільш ходовий товар - на середніх полицях, знизу - недорогі овочі та фрукти. Запах приверне покупців, тому не закривайте фрукти за скляними вітринами.
7
До вибору персоналу підійдіть не менше відповідально. Доброзичливі, охайні, кваліфіковані працівники забезпечать вас постійними покупцями і допоможуть досягти певного успіху в цьому бізнесі. Зверніть увагу на наявність санкніжек і своєчасне їх продовження.
Тенденція до здорового харчування прогресує з кожним роком. Багато хто прагне вживати якнайбільше фруктів , проте далеко не завжди є можливість придбати якісну продукцію. Відкриття фруктів ого магазина з хорошим асортиментом може стати вигідним напрямком власного бізнесу.
Вам знадобиться
  • - Приміщення;
  • - капітал;
  • - обладнання.
Інструкція
1
Виберіть приміщення для роботи. В даному випадку ключову роль грає прохідність, оскільки навряд чи за вашим товаром клієнти поїдуть спеціально. Це може бути і окремо стоїть, в жвавому районі, і невеликий павільйон біля зупинки, і відділ у великому магазині. Зверніть увагу на наявність поруч великих торгових мереж з аналогічним товаром, так як фруктів ий відділ супермаркету може скласти вам найбільшу конкуренцію.
2
Отримайте дозвіл санітарно-епідеміологічної служби. Вирішіть всі адміністративні питання, а також проблеми вивозу сміття, каналізації, опалення, охорони.
3
Знайдіть постачальників продукції. Оскільки товар відноситься до категорії швидкопсувних, потрібно бездоганна система логістики. Ви повинні своєчасно поповнювати товарні залишки, стежити за свіжістю фруктів і при цьому не допускати відсутності тих або інших позицій. Постарайтеся налагодити відносини з постачальниками так, щоб завозити сезонні фрукти одними з перших в вашому районі.
4
Придбайте торгове обладнання: лотки, корзини, ваги, столи. Обладнання може бути найпростішим і недорогим, адже красу прилавків ви будете створювати за допомогою самих фруктів . Не використовуйте для декору муляжі фруктів тільки тому, що вони часто виглядають привабливіше натуральних, в той час як штучна зелень цілком може стати в нагоді.
5
Зробіть викладку, яка привертала б увагу покупців. Фрукти повинні бути чистими і апетитними. Вітрина виглядатиме гармонійніше, якщо ви продумали і колірні контрасти, що створюються за допомогою різних сортів. Якщо в асортименті є зелень і овочі, комбінуйте їх таким чином, щоб у покупця виникло бажання купити одразу кілька позицій. Незнайомі обивателю фрукти можете супроводити інформаційними буклетами.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=y6gsH53_q8I
Корисна порада
Перед великими святами завозьте кілька видів екзотичних фруктів, здатних зберігатися більше 10 днів, наприклад, рамбутан або мангостін. В даному випадку націнка на них може бути дуже велика.