Як відкрити текстові файли в телефоні. Як відкрити в телефоні документ формату txt.

Мобільні телефони нерідко використовують для читання книг і різних текстових документів. На жаль, далеко не всі подібні пристрої мають функції запуску текстових файлів без використання додаткових утиліт.
Вам знадобиться
  • - ReadManiac;
  • - TequilaCat.
Інструкція
1
Для початку спробуйте просто скопіювати txt-документ в пам'ять телефону або на флешку мобільного пристрою. Для цього підключіть телефон до комп'ютера, використовуючи USB-кабель.
2
Після завантаження потрібних файлів від'єднайте шнур від телефону, і перейдіть до вмісту пам'яті. Спробуйте відкрити текстовий документ. Деякі бюджетні моделі стільникових телефонів не приймають txt- файли , тому не можуть зчитувати подібні документи.
3
Якщо ви зіткнулися з такою ситуацією, створіть архів формату rar або zip. Запакуйте в нього текстовий документ і перемістить файл в пам'ять телефону. Для запуску txt-документа їх архіву використовуйте додаток ReadManiac. Знайдіть дану програму в форматі jar. Скопіюйте її в пам'ять телефону.
4
Запустіть програму ReadManiac і перейдіть в меню «Файл». Виберіть потрібний txt-документ. Кілька разів натисніть кнопку «Так» для дозволу доступу до вказаного файлу.
5
Існують також програми, що конвертують формат txt в jar. Вони дуже зручні тим, що вам не потрібно мати на телефоні додаткову утиліту. Встановіть програму TequilaCat. Запустіть її та натисніть кнопку «Обзор», розташовану в полі «Книги».
6
Виберіть потрібні txt-документи. Налаштуйте параметри відображення тексту на екрані телефону. Для цього виберіть колір, шрифт і вкажіть міжрядковий інтервал. Введіть ім'я майбутнього jar-файлу.
7
Натисніть кнопку «Створити книгу» і дочекайтеся завершення запущеного процесу. Тепер просто скопіюйте отримані файли у форматі jar в пам'ять телефону або на флешку. Перемістіть ці файли в папку «Програми» або «Ігри» на вашому мобільному пристрої.
8
Запустіть потрібний jar-файл для перегляду інформації. Основна перевага даної програми в тому, що ви зможете відкрити потрібні документи практично на будь-якому мобільному телефоні.