Як відправити фото другу. Як відправити фотографію одному в моєму світі.

Приватні повідомлення в соціальних мережах і на форумах - синтез СМС-повідомлень на телефоні і паперового епістолярного жанру. Від першого засобу спілкування ЛЗ успадкували швидкість, від другого - обсяг вкладеної інформації і широту можливостей. Зокрема, до особистого повідомлення можна прикріпити фотографію .
Інструкція
1
Авторизуйтесь на форумі або в соціальній мережі. Для цього введіть свій логін (іноді їм служить і-мейл) і пароль. Зайдіть на сторінку користувача, з яким хочете зв'язатися.
2
На більшості форумів збоку або знизу від аватара або фотографії розташовується кнопка «ЛС». Іноді вона замінюється на посилання «Надіслати повідомлення», конверт або інший об'єкт, інтуїтивно асоціюється з написанням особистого послання. Натисніть на об'єкт мишкою.
3
Введіть тему повідомлення в верхнє поле. В середнє введіть текст, якщо є необхідність.
4
Під повідомленням знайдіть кнопку або посилання «Прикріпити» (в нерусифікованою ресурсах Attach). Натисніть її.
5
Якщо спливе список форматів файлів, що вкладаються (фото, відео, інше), виберіть формат «Фото» (або «Картинку»). Далі виберіть фотографію із завантажених на ресурс фотоальбомів або з власного комп'ютера. В деяких випадках можна ввести адресу картинки в інтернеті.
6
Натисніть кнопку «Предпросмотр» ("Preview"), щоб перевірити повідомлення, або «Відправити» для зрозумілої мети.