Як робити зачіску 60-х років. Як зробити акуратну зачіску.

В 60-і роки минулого століття надзвичайно популярною стала зачіска «Бабетта». Дами намагалися скопіювати її, дивлячись на однойменну героїню Бріжит Бардо у фільмі «Бабетта йде на війну». Сьогодні точна копія такої укладки може виглядати дещо старомодно. Але на її основі можна зробити стилізації, які нагадуватимуть про 60-х .
Інструкція
1
Вимийте волосся. Жирні локони в начосі дуже швидко втратять форму. Висушіть їх феном. Якщо у вас густа, важка шевелюра, під час сушки нахиліть голову і направляйте струмінь гарячого повітря на корені.
2
Сухе волосся розділіть на кілька частин. Спереду і з боків відокремте по пасмочці товщиною 1 см, згорніть їх в джгути і закріпіть шпильками.
3
Залишилася копицю також розбийте на окремі «секції». Кожне пасмо потрібно буде начісувати окремо. Рухайтеся при цьому від верхівки до потилиці. Візьміть першу пасмо, підніміть її вгору. Рухом зверху вниз акуратно проводите по волоссю. Спочатку зробіть начісування, відступивши від коренів на сантиметр, потім підніміться на сантиметр вище. Такими відрізками начешіть всю прядку до кінчиків. Закріпіть результат лаком максимальної фіксації. Обробіть таким чином всю масу волосся на маківці і на потилиці. Все начесало пасма зберіть в одну копицю, кінці волосся підігніть і закріпіть невидимками. Волосся можна підігнути вниз або набік. В результаті у вас повинен вийти акуратний валик.
4
Неначесаннимі волоссям, які залишилися навколо валика, потрібно рівномірно закрити начісування. Для цього розпустіть згорнуті джгутами пасма і розчешіть їх гребінцем з частими зубами. Волосся у шиї підніміть вгору, закріпіть у верхній частині валика невидимками або шпильками. Потім так само зафіксуйте волосся з боків, в останню чергу опустіть вниз і прішпільте під валиком верхню частину волосся. Підстава зачіски можна прикрасити широкою стрічкою, що поєднується з кольором одягу.
5
Волосся не обов'язково збирати в акуратну зачіску. Можна зробити начісування, розподілити по ньому передні і бічні неначесанние пасма, а волосся під валиком залиште розпущеним. Надати зачісці демократичність можна, випустивши кілька пасом у скронь або попередньо створивши кучері.
6
Якщо у вас недостатньо густе волосся, використовуйте готову «бабетту» - накладку з штучного волосся, яка кріпиться шпильками.