Як запустити тему на PSP.

PSP - популярна мобільна ігрова платформа. Прошивка пристрою дозволяє не тільки грати в ігри, слухати музику і переглядати відеофайли, а й змінювати зовнішній вигляд меню. Ви можете встановити файли тим як на пристрої з офіційною прошивкою, так і на самостійно перепрошитого консолі.
Вам знадобиться
  • - консоль PSP;
  • - кабель для підключення пристрою до комп'ютера.
Інструкція
1
Знайдіть в інтернеті і завантажте файли тем для PSP, зберігши їх в зручну для вас папку на комп'ютері. Файли для зміни зовнішнього вигляду зазвичай мають розширення ptf. Якщо ж ви встановлюєте оформлення для самостійно перепрошитого приставки, то ви можете завантажити файли формату ctf.
2
Підключіть консоль до комп'ютера за допомогою йде в комплекті кабелю. Якщо ви встановлюєте тему ptf, перемістіть викачані файли в папку/PSP/THEME пристрою. Ви можете проводити копіювання як на флешку, так і у внутрішню пам'ять приставки.
3
Зайдіть в меню PSP і перейдіть в «Налаштування» - «Налаштування тем». Виберіть щойно встановлену тему.
4
Якщо ви вирішили встановити тему cft, необхідно скористатися спеціальним плагіном CXMB. Знайдіть його в інтернеті і збережіть його на комп'ютер, а потім перемістіть всі файли на карту пам'яті приставки. Файл cft також необхідно завантажити в кореневу папку флешки.
5
Перейдіть в Recovery Menu. Для цього від'єднайте від комп'ютера консоль, вимкніть її, тримаючи кнопку вимикання близько семи секунд, поки лампочка живлення не відключиться. Потім увімкніть пристрій, пересунувши кнопку включення один раз вгору, а потім відразу ж затисніть клавішу R. Утримуйте її до появи рожевого екрану з вибором типу завантаження. Серед запропонованих варіантів, клікніть по Recovery Menu.
6
Навпаки пункту Plugins («Модулі») виставте значення enable. Вийдіть з режиму відновлення, перейдіть в «Налаштування» - «Налаштування теми» - «Тема». Установка завершена.
Зверніть увагу
Під час скачування тим переконайтеся, що файли відповідають використовуваної на пристрої прошивці. Для CTF повинна бути встановлена прошивка версії 5.0 M33 і вище. Більшість тем не мають підтримку російської мови, а тому доведеться змінити мову інтерфейсу на англійську.
Корисна порада
Файли тим бажано завантажувати в саме директорію PSP/THEME. Ви можете її створити, підключивши консоль до комп'ютера, перейшовши в папку пристрою і скориставшись контекстним меню, що викликається при натисканні правої клавіші миші («Створити папку» - THEME).