Як зробити обкладинку для Blu-Ray.

Для тих користувачів, які скачують з мережі і записують на диски фільми, буває важливо, щоб фільм мав красиву обкладинку . На спеціалізованих сайтах є маса пропозицій готових обкладинок для Blu-Ray, які треба лише завантажити і роздрукувати. Ну а якщо ви не знайшли в мережі підходящу обкладинку, можна зробити її самостійно.
Вам знадобиться
  • - графічний редактор Adobe Photoshop, встановлений на комп'ютері;
  • - спеціальна програма, встановлена на комп'ютері.
Інструкція
1
Запустіть графічний редактор Adobe Photoshop. Після цього скачайте шаблон для обкладинки - Blu ray Cover з інтернет-сайту. У вікні, під кнопкою «Add to Favourites» натисніть «Download File». Витягніть файли з .zip-архіву, натиснувши на архів правою кнопкою миші і якшо «Витягнути».
2
Відкрийте в Adobe Photoshop файл bluraycovers.psd з архіву, натиснувши поєднання клавіш Ctrl + O. Погляньте на панель шарів - «Layers» (якщо панелі немає, то натисніть F7 у верхньому ряду клавіш клавіатури). Зробіть шари невидимими «Bk» і «Example» - натисніть на «глазки» зліва від них. Відкрийте папку «Blu ray Cover», натиснувши на стрілочку поруч з нею. Зробіть невидимою папку «Box Art». Збережіть зміни, натиснувши Ctrl + S на клавіатурі.
3
Попередньо скачайте з інтернету і відкрийте зображення-постер фільму або музичного альбому, яке ви хочете вставити в обкладинку, не закриваючи файл bluraycovers.psd. Натисніть Alt + Ctrl + I і зменшіть зображення до 357х415 пікселів. На панелі шарів натисніть на шар з постером і утримуйте його, перетягніть на файл bluraycovers.psd.
4
Цей шар розташуйте над шаром «Cover highlight» так, щоб не вилазити за кордону файлу. При необхідності користуйтеся масштабированием. Об'єднайте всі шари, натиснувши поєднання Ctrl + Shift + E. Потім натисніть «Image» (Зображення), потім «Trim» (Тримминг) і поставте крапку на перший пункт. Натисніть «Ок».
5
Після цього натисніть Shift + Ctrl + S. Збережіть файл у форматі.jpg" з якістю 12 або .png". Задайте обкладинці диска нове ім'я. Роздрукуйте обкладинку і вкладіть її в упаковку з диском.
6
Якщо вам необхідна кругла картинка на диск, використовуйте інший шаблон - Blu Ray Template. Скачайте його з інтернету, повторивши кроки п.1. Відкрийте в Adobe Photoshop файл з архіву BRD Template.psd і зображення-постер, збережене з інтернету раніше. При необхідності зменшіть шаблон і/або постер, натиснувши поєднання Ctrl + Alt + I. Змініть значення ширини і висоти, натисніть «Ок».
7
В палітрі шарів файлу .psd відключіть шар, що знаходиться під шаром «Your CoverArt Here». Шар, який повинен бути відключений, виглядає як синій квадратик з білою смугою по низу. Перетягніть зображення на шаблон і розташуйте його над шаром «Label Mask». Об'єднайте всі шари з допомогою Ctrl + Shift + E. Збережіть отриману картинку і роздрукуйте її.