Як додати в панель управління ярлик.

За замовчуванням в операційній системі Windows не вирішується додавання значків на « Панель управління», зміна їх імен чи зовнішнього вигляду. Однак існує можливість створення власної користувальницької панелі управління з необхідними ярликами .
Інструкція
1
Викличте контекстне меню кнопки «Пуск» кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Відкрити». Створіть нову підпапку в діалоговому вікні та надайте їй довільне ім'я.
2
Поверніться в головне системне меню «Пуск» і перейдіть в оригінальну панель управління. Виділіть ярлики, що підлягають експорту в створювану призначену для користувача панель. Перетяните вибрані елементи в створену нову папку, утримуючи праву кнопку миші в натиснутому стані.
3
Відпустіть кнопку і скористайтеся командою «Створити ярлик». Зверніть увагу на те, що цей метод дозволяє створювати ярлики не тільки для стандартних елементів панелі управління. Будь-яка програма, файл або папка можуть бути поміщені в новий елемент «Панель управління».
4
Використовуйте стандартні методи для створення потрібних ярликів у своїй панелі: 1) Викличте контекстне меню потрібної програми/файлу кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Копіювати». Викличте контекстне меню кліком правої кнопки миші на порожньому просторі створеної папки панелі управління і вкажіть команду «Вставити ярлик» .2) Натисніть правою кнопкою миші на потрібному об'єкті і перетяните програму або файл у створену папку панелі, не відпускаючи кнопку. Після цього відпустіть кнопку і вкажіть команду «Створити ярлик».
5
Складнішим способом створення нових ярликів в панелі управління є використання ідентифікатора GUID. Для цього необхідно знайти потрібний .cpl-файл в WindowsSystem32 і викликати його контекстне меню кліком правої кнопки миші. Вкажіть команду «Створити ярлик».
6
Скористайтеся синтаксисом control.exe імя_.cpl-файлу ,, номер_закладки_содержащей_объект. Підтвердіть виконання обраного завдання, натиснувши кнопку «Далі» і надрукуйте ім'я для створюваного ярлика у відповідному полі. Застосуйте зроблені зміни, натиснувши кнопку «Готово».