Як записати ігри на Nintendo DS. Як записати музику з ігор на нінтендо.

Nintendo DS є популярною кишенькової ігровою приставкою. Для консолі було випущено велику кількість ексклюзивних ігор, які часто знайти в магазинах досить проблематично. Однак на пристрої можна запускати ігри , викачані з інтернету.
Вам знадобиться
  • - Nintendo DS;
  • - адаптер для зчитування флеш-карт з приставки.
Інструкція
1
Придбайте спеціальний адаптер для Nintendo DS, здатний зчитувати флешки різних форматів. Придбати його можна в спеціалізованому магазині ігор або замовити в інтернеті. Даний адаптер має розмір звичайного DS-картриджа, на якому поставляються звичайні ігри для Nintendo. Більшість моделей таких адаптерів орієнтоване на карти формату Micro SD і SDHC, обсягом не більше 4 Гб.
2
Скачайте з інтернету саму нову прошивку для Nintendo DS. Вставте флешку в карт-рідер комп'ютера і розпакуйте на неї файл прошивки за допомогою будь-якого архіватора (наприклад, програми WinRAR).
3
Створіть папку, в яку ви завантажте гру для приставки. Директорія повинна мати у своїй назві лише літери латинського алфавіту (наприклад, nds).
4
Перейдіть на будь-який сайт з іграми для консолі, виберіть потрібний вам файл і завантажте його. Будь завантажувані програми повинні мати розширення nds.
5
Перемістіть завантажену гру в створену на флешці папку. Вийміть карту SD із гнізда комп'ютера, вставте її в адаптер. Підключіть картридж до приставки. Увімкніть консоль і зі списку виберіть завантажену гру.
6
Багато додатків для DS підтримують протокол Nintendo WFC, що дозволяє грати з іншими користувачами в ігри по інтернету за допомогою Wi-Fi. Щоб скористатися цією функцією, переконайтеся, що поблизу є точка доступу Wi-Fi.
7
Зайдіть в гру і виберіть розділ Nintendo WFC, перейдіть в меню Settings - Wi-Fi connection Settings. У списку виберіть пусте з'єднання, клікніть по Search for an Access Point, дочекайтеся закінчення пошуку. Виберіть знайдену точку.
8
Поверніться в меню Nintendo WFC, натисніть WFC Match. Підтвердіть з'єднання з сервером і запишіть виведений на екран friend код. У списку гравців виберіть своїх опонентів, дочекайтеся появи супротивників на дисплеї.