Як розблокувати флешку Micro SD. розбивка флешки microsd.

Для забезпечення безпеки flash-накопичувачів, використовуваних в мобільних телефонах, на них встановлюють пароль. Розблокувати флешку можна кількома методами. Проблема в тому, що багато з них розраховані на форматування накопичувача.
Вам знадобиться
  • HP USB Format Storage.
Інструкція
1
Спочатку спробуйте очистити флешку, використовуючи для цього мобільний телефон (фотокамеру). Відкрийте меню налаштувань Ваш пристрій. Виберіть підменю «Пам'ять» і видаліть всю інформацію з флешки. Природно, необхідно вибрати пункт «Форматування», а не просто вручну видалити всі файли.
2
Якщо після виконання даної процедури флешка все одно запитує пароль, підключіть її до комп'ютера. Для цього використовуйте картрідер відповідного формату.
3
Відкрийте меню «Мій комп'ютер». Знайдіть іконку флешки і клацніть по ній правою кнопкою миші. Виберіть пункт «Форматувати». Встановіть параметри здійснення цього процесу. Використовуйте тільки ту файлову систему, яку підтримує дана флешка.
4
Натисніть кнопку «Почати» і почекайте, поки завершиться очищення накопичувача. Виконайте безпечне вилучення флешки. Знову підключіть її до комп'ютера і перевірте її працездатність.
5
Якщо звичайне форматування не принесло бажаних результатів, встановіть програму HP USB Format Storage. Запустіть цю утиліту і підключіть флешку до комп'ютера.
6
В поле Device виберіть потрібний накопичувач. Тепер вивчіть доступні параметри в меню File System. Вкажіть той формат файлової системи, який не використовується в даний момент. Тобто якщо в даний час флешка працює з FAT32, виберіть пункт NTFS.
7
Зніміть галочку з пункту Quick Format. Натисніть кнопку Start і почекайте, поки завершиться форматування накопичувача і зміна його файлової системи.
8
Після цього вийміть флешку з картридера і підключіть її до мобільного телефону. Переконайтеся в тому, що карта пам'яті готова до роботи і не вимагає введення пароля. Якщо ви використовуєте перехідник на формат SD, перевірте розташування засувки, яка блокує запис інформації на накопичувач.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zTEcNJtzmxc