Як пов'язати накидну мережу.

Якщо ви хочете зайнятися промисловим рибальством, але у вас немає можливості купити снасті в достатній кількості, зв'яжіть накидну мережа самостійно. Ні в якому разі не використовуйте мережу для браконьєрської діяльності, це не тільки протизаконно, а й завдає шкоди довкіллю.
Вам знадобиться
  • - капронова нитка або волосінь;
  • - шнур;
  • - грузила або дрібноланкові ланцюг;
  • - інструменти.
Інструкція
1
Почніть в'язати мережу з 33 осередків. Установіть їх на нитку, візьміть кінці провяза і з'єднайте їх: надівши на планшетку першу і останню комірку, зв'яжіть їх вузлом. Почніть в'язання наступного ряду. У кожному ряду додавайте в кожному ряду певну кількість петель, розрахуйте його за формулою N = x/11 (N - кількість осередків між збільшеннями, x - кількість осередків в ряду).
2
Отже, порахуйте, у другому ряду необхідно додавати через 33/11 = 3 осередки. Зв'яжіть перші три вічка, а в третій зробіть прибавку, так повторюйте до кінця ряду. В кінці зробіть вузол. Наступні два ряди в'яжіть без надбавок.
3
Тепер у вас в ряду 44 ячеи, за допомогою простого розрахунку визначте, що додавати в цьому ряду слід через кожні 4 петлі. Продовжуйте в'язати цим способом, поки не отримаєте полотно потрібного радіуса.
4
Коли буде готовий основний радіус, приступайте до створення кишень. Подумки розділіть майбутній кишеню на дві частини - зовнішню, яка бути ніби продовженням радіуса, і внутрішню. Зверніть увагу, глибина кишені повинна бути кратна 3 осередкам.
5
По досягненні певної довжини починайте зменшення ячей. Убавкі робіть в кінці першої половини кишені. Спочатку зв'яжіть одну половину, потім приступайте до другої такої ж довжини. Останній ряд в'яжіть з капронової нитки, щоб надати мережі міцність при посадці.
6
Далі почніть насаджувати мережу на шнур. Спочатку розрахуйте відстань між посадочними вузлами, воно дорівнює квадратному кореню з подвоєного квадрата довжини комірки. Наприклад, для осередків довжиною 30 мм D =? (30 ^ 2 * 2) = 42,4.
7
Щоб не помилитися при посадці, розмітьте шнур через знайдене відстань або приготуйте мірну поличку потрібної ширини. Залишивши близько 20 см шнура, прив'яжіть до нього першу комірку. Знизу підведіть поличку і зав'яжіть простий одинарний вузол. Акуратно витягніть поличку, притримуючи вузлик. Підхопите другу комірку, підтягніть до вузла і зав'яжіть міцний посадковий вузол. Таким чином посадите всі комірки.
8
Доведіть шнур до першого осередку і з'єднайте краю вузлом близько 5 мм. Поверніться до останньої осередку і знову його з'єднайте. Обріжте кінці і оплавьте їх запальничкою.
9
Для того щоб саморобна накидна мережу нормально розкривалася, оснастите її огрузкой. Використовуйте для цього свинцеві грузила або дрібноланкові ланцюга з нержавійки. Через верхні вічка проденьте кидкових шнур, кінець якого зав'яжіть з основним шнуром.