Як робити расприжка в КС.

Багато гравців CS 1.6 хоча б раз чули про техніку расприга. Дана техніка, яка збільшує швидкість руху, досить корисна в мережевій грі, тому безліч початківців геймерів потребує освоєнні цього методу пересування. Для навчання расприг потрібно лише знати пару рядків коду і певні комбінації клавіш.
Вам знадобиться
  • - доступ до консолі CS 1.6.
Інструкція
1
Для початку відкрийте консоль в CS 1.6, натиснувши клавішу «тильда». Якщо ж нічого не сталося, відкрийте доступ до консолі, перейшовши в налаштування клавіш і знявши необхідну галочку. Введіть в неї наступні команди: alias "name" "+ jump; wait; -jump; wait; + jump; wait; -jump; wait; + jump; wait; -jump; wait; + jump; wait; -jump; wait ; + jump; wait; -jump; wait; ". "Name" - це довільне назву для команди, яка позначає ваш расприг. Упевніться, що ви скопіювали дані команди з абсолютною точністю, інакше дана техніка пересування у вас зовсім не вийде.
2
Після цього введіть наступну сходинку в консоль alias -bjskutt "-jump". Дана команда скоординує ваші стрибки, щоб позбутися від інверсії напрямків (тобто замість стрибка вправо, проводитиметься стрибок вліво, дана команда усуне цю невідповідність). Після цього завершите роботу з консоллю введенням команди bind "space" "jump", де "space" - назва клавіші, призначеної для стрибка. Дуже часто для цієї мети використовують коліщатко миші, що досить зручно, так як момент стрибка годі й вгадувати. Після введення останньої команди закрийте консоль.
3
Після введення команд приступайте до самого расприг. Дана техніка виконується лише за рахунок натискання клавіш «вліво», «вправо» і кнопки стрибка. Клавішу «вгору» потрібно жати лише при розбігу спочатку. Після набору швидкості сместите мишку вправо, натискаючи одночасно праву стрілку, і підстрибніть (можна відпустити кнопку «вверх»). В момент приземлення знову зробите стрибок і виконуйте ті ж дії з клавішею і мишею, але на цей раз в протилежну сторону - вліво. І таким чином чергуйте послідовність натискання клавіш, домагаючись ефекту польоту. Найскладніше тут - зловити потрібний момент приземлення. Для цього потрібні тренування, так як расприг - не та техніка, яку можна вивчити за 10 хвилин.