Як завантажити обкладинку альбому в IPod.

Найчастіше у користувачів медіаплеєрів серії IPod виникає бажання візуалізувати процес прослуховування музики. Зробити це можна різними шляхами, але одним з найпопулярніших методів є застосування обкладинок альбомів.
Вам знадобиться
  • - iTunes Art Importer.
Інструкція
1
Щоб завантажити в ваш IPod обкладинку альбому, скористайтеся програмою iTunes Art Importer. Дана утиліта з'єднується з сервісом Amazon і автоматично проводить пошук необхідних графічних зображень, тобто обкладинок. Скачайте програму за цим посиланням http://www.ipoding.ru/files/categories.php?cat_id=17. Встановіть її і запустіть. Також не забувайте, що для роботи iTunes Art Importer потрібно iTunes. Вони будуть запускатися одночасно і спільно працювати.
2
Якщо ви маєте власний графічний файл для обкладинки, тоді зверніть увагу на інтерфейс програми iTunes. У лівому нижньому куті знайдіть порожнє поле, яке призначене для обкладинки. Перетягніть наявне у вас зображення в це місце, після чого вашого альбому з музикою присвоїться потрібне зображення. Саме воно буде відтворюється на вашому iPod при прослуховуванні.
3
Якщо у вас відсутній потрібне графічне зображення, тоді скористайтеся раніше встановленої iTunes Art Importer. Виділіть в даній програмі всі музичні файли, що належать майбутнього альбому. Після цього зверніть увагу на інтерфейс програми і знайдіть кнопку у вигляді лупи. Натисніть на неї, після чого почнеться процес пошуку обкладинки, точніше кількох її варіантів. Виберіть зі списку вподобане зображення і натисніть на кнопку, яка знаходиться правіше «лупи» (на ній зображений диск із стрілкою).
4
В результаті всі виділеним музичним композиціям буде присвоєно завантажене зображення. Після цього приєднайте ваш iPod до комп'ютера. Зайдіть в iTunes, виберіть розділ «Пристрої». Перейдіть у вкладку «Музика» (у розділі «Бібліотеки»). Виділіть композиції з встановленою обкладинкою і перетягніть їх в розділ «Пристрої», на ваш iPod. Також, для завантаження обкладинок альбомів в плеєр, можна піти іншим способом, натиснувши кнопку "Sync" в нижній частині програми.