Як зарядити автомобільний акумулятор. Як зарядити акумулятор автомобіля.

Автомобільна акумуляторна батарея (далі - АКБ) - допоміжне джерело енергії на легкових і вантажних автомобілях, мото- та електротехніці. В даний час для легкових автомобілів використовуються АКБ напругою 12 вольт свинцево-кислотного типу. Якщо АКБ не може забезпечити пуск двигуна, її слід зарядити.
Вам знадобиться
  • - АКБ;
  • - зарядно-пусковий пристрій;
  • - гайкові ключі або торцеві головки (10 мм для клем АКБ, інших розмірів - для кріплення АКБ);
  • - напилок або наждачний папір, а також вольтметр або тестер - бажано;
  • - для обслуговуваних акумуляторів можуть знадобитися ареометр і дистильована вода.
Інструкція
1
Вимкніть запалювання і відключіть все електрообладнання. За допомогою ключа або торцевої головки 10 мм ослабте кріплення спершу негативною, потім позитивної клем на електродах акумулятора.
2
Залежно від моделі автомобіля батарея може бути закріплена знизу, зверху або не закріплена взагалі. Визначивши тип кріплення АКБ, відпустіть болти, що утримують планки кріплення. Звільніть і виймайте акумулятор. Переносите його обережно, не перевертаючи, щоб не допустити витоку електроліту.
3
Виберіть відповідне місце для зарядки АКБ. Зарядний пристрій (ЗУ) або батарея повинні знаходитися на рівній твердій поверхні. Бажано, щоб приміщення було провітрюваним і недоступним для дітей. Зарядка повинна відбуватися далеко від відкритого вогню. Поблизу заряджає акумулятор можна курити, неприпустимо виникнення іскор. Насухо витріть АКБ, очистіть від бруду. Огляньте свинцеві електроди, при наявності окислення обережно зачистите їх напилком або наждачним папером, до того як їх поверхня стане блискучою і світлою для кращої провідності.
4
Якщо акумулятор обслуговується, зніміть планку з верхньої його частини і акуратно відкрийте шість пробок під нею. Виміряйте рівень електроліту. Долийте дистильованої води до потрібного рівня (1-1,5 см вище свинцевих пластин). Якщо до зарядного пристрою додається інструкція, в усьому дотримуйтесь її вказівкам. Підключіть клеми зарядного пристрою до електродів АКБ, суворо дотримуючись полярності. Залежно від моделі ЗУ може знадобитися встановити тумблер напруги в положення 12В і 24В - відповідно до напругою АКБ.
5
Увімкніть штепсель пристрою в розетку. Якщо є реостат для зміни сили струму, встановіть його в таке положення, щоб амперметр показав силу струму, рівну одній десятій від ємності батареї (наприклад, для АКБ автомобіля ВАЗ 55А/ч потрібен зарядний струм 5,5 А). У міру того як заряджається акумулятор, сила струму буде слабшати. Намагайтеся перевіряти цей показник раз на дві години і при необхідності підвищуйте силу струму за допомогою реостата. Моделі ЗУ з автоматичним вимикачем припинять зарядку при досягненні необхідного напруги.
6
Щоб визначити ступінь зарядки акумулятора, можна скористатися наступними способами. Виміряти напругу вольтметром (тестером). У обслуговуваних АКБ можна виміряти щільність електроліту ареометром. Підставою для припинення зарядки може служити напруга 12-16 вольт або щільність електроліту 1,25-1,3 кг/л. При відкритих пробках секцій батареї може початися виділення газу і «закипання» (характерне булькання) електроліту - це теж сигнал готовності АКБ.
7
Після закінчення зарядки вимкніть живлення ЗУ, зніміть клеми з електродів акумулятора, зберіть його деталі і, при необхідності, встановіть на місце.
Зверніть увагу
Падіння напруги АКБ може бути викликане тривалим простоєм автомобіля, низькою температурою повітря, віком самої батареї, заземленням електричного кола автомобіля, недоліком електроліту та іншими прічінамі.Прі знятті клеми з електрода довгим ключем дотримуйтеся обережності - якщо при демонтажі однієї клеми зачепити іншу, відбудеться коротке замиканіе.Електроліт - суміш сірчаної кислоти і води - особливо агресивна і токсична рідина. Не допускайте попадання електроліту на шкіру. У разі потрапляння в очі негайно ретельно промийте водою.
Корисна порада
Якщо символи полярності АКБ невиразні (забруднені, стерті), пам'ятайте, що позитивний електрод завжди більше негативного в діаметрі приблизно на 2 мм.Можно проводити «профілактичну» підзарядку автомобільної батареї раз в рік (наприклад, на початку зими при перших морозах) на слабкому струмі - НЕ 0,1, а 0,025-0,05 від ємності акумулятора.
Складнощі з тим, щоб завести автомобіль, у автоаматорів виникають досить часто. І в більшості випадків причиною проблеми стає серйозна поломка, а неякісний або акумулятор, що сів. Щоб авто поїхало, досить просто зарядити цей прилад. Однак зарядний пристрій є далеко не у всіх. Та й до того ж для того, щоб був толк, заряджати потрібно близько доби. Але фахівці заспокоюють автовласників (особливо новачків), адже є кілька способів, як можна зарядити акумулятор і без зарядного пристрою.
Акумулятор в автомобілі не тільки подає живлення на стартер, але при цьому ще і є джерелом допоміжного харчування (особливо в ті моменти, коли генератор не може забезпечити потрібної кількості енергії). Відповідно, якщо акумулятор спустошується, тобто втрачає всю свою енергію, можуть виникнути досить серйозні проблеми. Зарядити ж акумулятор без зарядного пристрою не так і складно. Головне, правильно дотримуватися інструкції фахівців і мати під рунами ряд необхідних для цього девайсів.

Способи зарядки автомобільного акумулятора без зарядного пристрою

Найпоширеніший спосіб, як можна зарядити акумулятор без спеціального пристрою, в народі називається «прикурити». Суть його досить проста: акумулятор можна заряджати за допомогою працюючого акумулятора іншого автомобіля. Для цього інший автомобіль з включеним мотором під'їжджає впритул до вашого. Відкрийте капот як у машини-попмощніка, так і у себе. Потім за допомогою спеціальних проводів з клемами на кінцях підключіть цей девайс до свого акумулятора, іншим кінцем до працюючого приладу другої машини. Залишається тільки повернути ключ запалювання свого автомобіля. Струм побіжить, і машина заведеться. Вимикати своє авто відразу ж після цього не можна - акумулятор повинен працювати, щоб зарядитися. Правда, після цього бажано акумулятор все ж зарядити будинку на зарядному пристрої або поміняти його взагалі.
Як варіант, можна зняти акумулятор з іншого автомобіля і принести його до свого авто. Далі під'єднати їх за тією ж схемою - через спеціальні дроти. Автомобіль заведеться.
Ще один варіант, як можна підзарядити автомобільний акумулятор без спеціального пристрою, підходить тільки для авто з механічною коробкою передач. Називається він «з штовхача». Забезпечується такий метод за рахунок того, що в генераторі машини після останньої поїздки зберігається невеликий заряд, якого достатньо на порушення самого генератора до дії. Необхідно для цього штовхати машину, паралельно провертаючи ключ у замку запалювання, щоб цей заряд пішов, і акумулятор «ожив». Як варіант, можна через трос підчепитися до іншої машини. Вона повинна, злегка буксируючи, тягти застряглий авто вперед. Генератор в більшості випадків відгукнеться. Далі, щоб акумулятор зарядився до належного рівня, поганяйте машину по дорогах максимально довго. Але після цього бажано все ж перевірити загальний стан акумулятора - наскільки він ще працездатний. Або, по можливості, зарядити його за допомогою спеціального пристрою.
Іноді народні умільці примудряються об'єднати одразу два способи: і акумулятор підключити, і завестися з штовхача.
Ще один варіант зарядки акумулятора без спеціального пристрою припускає наявність другого працездатного приладу. Для цього спочатку зніміть свій акумулятор, поставте працюючий. Потім заведіть машину. Як тільки вона запрацює, не вимикаючи авто, зніміть акумулятор і поставте свій на місце. Далі все за тією ж схемою - їздите на ньому максимально довго. Ще один варіант врятує вас, якщо ви застрягли в глухий місцевості, де немає ніякої допомоги. У цьому випадку вас врятує звичайна невелика батарейка потужністю в кілька Вольт. Підійде і та, що знаходиться в ліхтарику, і та, що є в мобільному телефоні або ноутбуці (звичайно ж, теж за умови, що вона не сіла). Вам потрібно відкрити капот і знайти провід, який йде від акумулятора до генератора для того, щоб при включенні авто подавати сигнал на збудження останнього. Зразкове його місце розташування - від лампочки, що сигналізує проблеми з акумулятором. Цей провід необхідно розірвати і замість нього вставити батарейку. Далі штовхайте машину з усіх сил, батарейка в цей момент повинна змусити генератор працювати, тобто виробляти напругу, достатню, щоб він міг послати сигнал акумулятора. Найкраще штовхати авто під ухил, щоб воно швидше розігналося. Коли досягнете необхідного ефекту, швидко встрибуйте в машину і провертайте ключ у замку запалювання. Принцип загалом схожий з тим, який використовують при заводі машини зі штовхача. Коли автомобіль заведеться, можете прибрати батарейку, прийом навіть не вимикаючи авто.У випадку, коли акумулятор замерзає на морозі, один із способів змусити його працювати - просто занести в тепле приміщення і дати йому зігрітися цілком. У деяких ситуаціях акумулятор ставлять у теплу воду. Однак краще з додатковими рідинами краще не експериментувати, так як чревато іншими проблемами, які можуть бути більш серйозними, ніж проста розрядка аккумулятора.Еще як варіант можна спробувати потрясти акумулятор, щоб всі рідини розподілилися по ньому більш рівномірно. Єдине, що варто враховувати - ніколи не намагайтеся заглянути в акумулятор, підсвічуючи собі запальничкою. результат буде непередбачуваним і незворотнім.

Профілактика розрядки акумулятора

Щоб не отримати неприємного сюрпризу у вигляді сів акумулятор, краще потурбуватися профілактикою такої проблеми. Для цього достатньо буде стежити за станом свого авто. Пам'ятайте, що термін служби автомобільного акумулятора в середньому близько 3 років, після його краще змінити, оскільки можливі сюрпрізи.Кроме того, бажано регулярно перевіряти рівень заряду батареї за допомогою портативного пристрою. Коштує такий прилад недорого - близько 500 рублів. Такий спосіб вбереже вас від неприємних сюрпризів в самий невідповідний момент. Ще один спосіб підходить для холодної пори року, особливо якщо ваш автомобіль довго стоїть на приколі. Досить регулярно - раз в день-два заводити машину і якийсь час давати їй попрацювати. Як варіант, можна покататися по навколишніх дворах. Це дасть акумулятору необхідну підживлення і дозволить йому функціонувати довше. Як варіант, можна знімати акумулятор і відносити його додому - в тепло.