Як встановити навігатор в телефоні. Як встановити навігатор на tv.mobile.

Більшість водіїв вже давно оцінили переваги навігаційних систем. Але необов'язково купувати спеціальний прилад для навігації, так як деякі моделі мобільних телефонів успішно справляються з цією функцією. Щоб встановити навігатор в телефоні, необхідна підтримка мобільних додатків - Java або Bluetooth.
Вам знадобиться
  • - Телефон з підтримкою Java і Bluetooth;
  • - GPS-приймач з підтримкою Bluetooth.
Інструкція
1
Підключивши у мобільного оператора безлімітний інтернет, ви зможете необмежено користуватися функціями вбудованого навігаційного приймача. Уточніть безкоштовні настройки підключення інтернету у вашого мобільного оператора. Як правило, після запиту вони приходять у вигляді SMS. Головне - це правильно налаштувати віддалену точку доступу до мережі. Майте на увазі, що підключення повинно бути не wap, а internet.
2
Ви можете самостійно встановити спеціальний додаток Яндекс.Карти, набравши в браузері мобільного телефону рядок m.ya.ru/ymm/. Даний сервіс зручний тим, що підтримує різні моделі телефонів і операційних систем, починаючи від Android і Windows Mobile і закінчуючи Symbian.
3
Можна також скористатися комп'ютером, щоб завантажити додаток для мобільних телефонів. Для цього зайдіть на сайт http://mobile.yandex.ru/maps/download/і скачайте програму, яка найбільш підходить саме до вашої моделі телефону.
4
Якщо у вашому телефоні немає вбудованого навігатора, то придбайте зовнішній GPS- або ГЛОНАСС-приймач. Підключіть його до свого телефону за допомогою функції Bluetooth. Для цього включіть виявлення, а потім перезавантажте мобільний. В меню "Налаштування" висвітиться новий пристрій, який підключається. Тепер з його допомогою ви можете користуватися всіма функціями навігаційного приймача.
5
Карти на зовнішні навігатори, які підключаються до вашого мобільного телефону, можна знайти на сайті http://navitel.su/support/instructions/navitel-ppc-instruction-maps/і йому подібних. Вони періодично оновлюються і майже завжди актуальні. Хоча послуга ця не безплатна, ви будете завжди в курсі ситуації на дорогах.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=KOCYmXDKmaM
Корисна порада
Якщо ви використовуєте зовнішній приймач, то не забудьте включити в налаштуваннях апарата дозвіл звертатися до всіх пристроїв, які підтримують функцію Bluetooth.
Люди повсякденно користуються різними приладами, з ними життя стала набагато комфортніше. Сюди можна віднести і gps-навігатори, вони стали так само звичні, як і мобільні телефони, і фотоапарати, і мр3-плеєри. А хто замислювався над тим, за яким принципом здійснюється навігація?

gps-навігація

Ще в далекі часи люди намагалися полегшити собі життя в подорожах за допомогою різних інструментів, що дозволяють встановити місцезнаходження в просторі. Таких, як, наприклад, компас або секстант. Ці два прилади мають місце і в сучасному світі, однак все більшої популярності набуває так звана gps-навігація. З її появою почалася нова ера в визначенні географічних коордінат.Сама по собі абревіатура "gps" розшифровується як "global positioning system", це широкомасштабна система визначення координат. Вона приводиться в дію завдяки ряду супутників на сонячних батареях і наземних пунктів. Ця система вперше була запущена американським Міністерством оборони для забезпечення військової безпеки держави, а з часом стала доступна і цивільним ліцам.Современние люди вже не уявляють собі життя без використання супутникових систем. Вони дозволяють подорожувати по всьому світу, без страху загубитися на який-небудь незвіданою території, дають відчуття безмежної свободи.

Принцип роботи gps-навігаторів

Визначити своє місцезнаходження можливо за допомогою gps-приймачів. Це вже знайомі нам прилади - навігатори. Вони обробляють сигнали із супутників і обчислюють точні координати. Для цього вимірюється час, за який сигнал з космосу здатний дійти до земного об'єкта. Відстань обчислюється автоматично виходячи з отриманих даних про час. Зазвичай для визначення положення об'єкта в просторі достатньо інформації, отриманої з трьох супутників, якщо ж їх буде більше, то можна обчислити ще й положення об'єкта над рівнем моря. Крім цього, система gps допомагає у визначенні маршрутів (навіть з урахуванням пробок), відстаней, пошуку окремих будинків і вулиць, різноманітних об'єктів інфраструктури. Навігація доступна в будь-який час дня чи ночі і в будь-яку погоду.

Якість gps-сигналу і похибки

На якість радіосигналів, відправлених з супутників, можуть дещо вплинути підвищена активність на Сонці або магнітні бурі. У цих випадках зазвичай сигнали поширюються дещо гірше, навігатор функціонуватиме медленнее.Как правило, невеликі похибки у визначенні координат виникають у зв'язку з деякими технічними неполадками системи. Сюди можна віднести затримку в бортовий апаратурі, нестабільну роботу генератора, невизначене становище супутника і різні похибки космічного характеру.