Як дізнатися по vin код фарби. джилі мк Як дізнатися код фарби.

Колір автомобіля - це один з параметрів, який знати просто необхідно, адже в разі аварії підібрати фарбу на око для фарбування пошкодженої ділянки буде не просто складно, а практично неможливо, так як у кожного виробника є свої відтінки. Тип фарби, як правило, визначається за допомогою колера в майстерні, однак можна зробити це і самостійно по vin-коду.
Інструкція
1
Відкрийте капот свого автомобіля і, вставши лицем до машини, знайдіть двигун. Подивіться вправо: чи є там спеціальна інформаційна наклейка? Якщо ви придбали сучасний новий автомобіль або той, який ще не був у капітальному ремонті, під капотом залізного коня можна буде відшукати спеціальний приклеєний виробником інформаційний лист з чітким зазначенням марки авто і кольору покриття його кузова.
2
Відкрийте двері водія, якщо наклейка була виявлена під капотом. Огляньте дверну стійку внизу, ближче до підлоги. Деякі виробники воліють інформаційні наклейки розміщувати не під капотом, а саме на двері.
3
Подивіться vin-код фарби. І в тому і в іншому випадку відтінок кольору буде зазначений саме кодом. Запишіть номер заводського кольору кузова (vin-код).
4
Зверніться в автосервіс до колеровщіку, надавши йому знайдений vin-код. Колеровщік, скориставшись спеціальною комп'ютерною програмою, ввівши ваш код фарби, зможе без зусиль підібрати саме такий відтінок, яким спочатку був пофарбований ваш кузов. Однак, не варто забувати, що з часом будь-яка фарба вигорає і, можливо, початковий тон вже буде відрізнити від того, який зараз на автомобілі.
5
Ще один спосіб визначити тон фарби по vin-коду - це звернутися до офіційного дилера, надавши йому марку автомобіля і відповідний код. Через досить короткий термін співробітники будь автокомпанії зможуть надати вам вичерпну інформацію про машину і її кольорі. При цьому важливо знати, що звернутися до дилерів ви можете, як особисто з'явившись в офіс, де був придбаний автомобіль, так і зв'язавшись з представниками компанії по телефону або e-mail. З отриманими даними можна сміливо вирушати в автосервіс і просити, щоб вашу машину пофарбували саме в той тон, що вказав виробник.