Як виставити запалювання на Пасаті.

невідрегульованих запалювання може бути причиною утрудненого пуску і нестійкої роботи двигуна, детонації і чорного вихлопу з труби. Тривала робота автомобіля з некоректно працюючої системою запалювання чревата виходом з ладу вузлів і агрегатів кривошипно-шатунного механізму, систем упорскування, каталізатора. А між тим, щоб виставити запалювання не потрібно багато часу або досвіду в авторемонті.
Вам знадобиться
  • - набір гайкових ключів;
  • - стробоскоп;
  • - біла фарба або маркер
Інструкція
1
Перед перевіркою і регулюванням системи запалювання перевірте її справність і працездатність всіх її складових. Перевірте правильність регулювання паливної системи, а саме величину оборотів холостого ходу і якість паливно-повітряної суміші. Вимкніть кондиціонер. Вийміть пробку оглядового отвору на картері зчеплення.
2
Проверніть колінвал. Це можна зробити одним з трьох способів: взятися рукою за ремінний шків і повернути коленвал за годинниковою стрілкою, включити 5 швидкість в коробці передач і посунути машину, вивісити передні колеса, включити передачу і обертати одне з коліс.
3
Колінвал провертайте доти, поки настановні мітки на маховику НЕ будуть видні в оглядове отвір картера зчеплення. Білою фарбою або маркером нанесіть мітку на маховику і на V-образному розрізі, розташованому внизу оглядового отвору. Увімкніть двигун, прогрійте його до робочої температури і заглушите знову. Підключіть стробоскоп відповідно до інструкції до нього.
4
На двигуні PB, PF і 2E роз'єднаєте синій роз'єм і датчик температури, обороти двигуна виставте в районі 2000-2500 об/хв. На двигуні RP від'єднайте та заглушите пробкою вакуумний шланг вакуумного регулятора випередження запалювання, двигун запустите в режимі холостого ходу. На двигуні KR нічого відключати не потрібно, просто залиште його працювати на холостих обертах. На двигуні 9A перевірте коди несправностей і при необхідності усуньте їх, після чого встановіть роботу двигуна на холостому ходу.
5
Світло лампи-спалахи стробоскопа направте в оглядове отвір картера зчеплення. При правильно встановленому запалюванні нанесена вами мітка на маховику суміститься з міткою на скулобразном розрізі, розташованому внизу оглядового отвору.
6
Якщо запалювання виставлено неправильно, скоректуйте його кут. Для цього потрібно послабити кріпильний болт держателя розподільника і поверніть його корпус так, щоб мітки поєдналися. Корпус після цього закріпіть болтом.
7
Вимкніть двигун. Оглядове отвір закрийте пробкою. Вимкніть і приберіть стробоскоп. Знову підключіть датчик температури і вакуумної шланг регулятора випередження запалювання.