Як побудувати приватний будинок.

Ви виконали давню мрію про ділянку землі за горо будинок . Тепер можна розбивати сад, ростити город, будувати будинок , словом, закріплюватися на землі. Щоб приватний будинок , побудований своїми руками, прослужив довго вірою і правдою, розбийте роботу над ним на декілька етапів.
Інструкція
1
Виберіть проект споруди. Якщо ви вирішили заощадити на фахівцях і робите будинок тільки своїми силами, вибирайте здійсненний проект. На цьому ж етапі визначте, з якого матеріалу будувати. При утепленні дерева та цегли потрібна різна ступінь термоізоляції, що може позначитися на площі помещеній.Посчітайте час, який можете приділити будівництву. Ще не передумали економити на будівничих?
2
Придумайте дизайн. Не вдаючись в дуже тонкі деталі, продумайте основні акценти саду та інтер'єру.
3
Підготуйте місце для фундаменту, очистіть його і вирівняйте. Залийте фундамент за обраним в проекті типу. На цій же стадії подбайте про водопостачання, газопостачанні, електриці, каналізації та вентиляції.
4
Побудуйте стіни. Для будь-якого матеріалу, а для цегли в більшій мірі створіть термоізоляцію.
5
Встановіть внутрішні перекриття. Вони бувають збірними або монолітними, причому з монолітами простіше планувати простір і робити внутрішню обробку.
6
Встановіть дах, покрийте покрівлею. Якщо горищне приміщення буде використовуватися як житлове або технічне, озаботьтесь теплопостачанням.
7
Проведіть оздоблювальні роботи. Вибір матеріалів тут залежить від вашої фантазії і вашого гаманця.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=uzxW-aDM2jI