Як підключити електрику на дачі. Підключення електрики на дачній ділянці.

Підключення дачної ділянки до центральної лінії електропередач можливе після одержання дозволу у постачальників електричної енергії. Дозвіл видається на підставі поданих документів та заяви після отримання технічних умов.
Вам знадобиться
  • - заява;
  • - правовстановлюючі документи на ділянку;
  • - паспорт;
  • - технічні умови;
  • - дозвіл;
  • - договір на підключення до центральної лінії електропередач;
  • - прилад обліку;
  • - кабель;
  • - гофрована труба;
  • - анкер-крюк.
Інструкція
1
Щоб отримати дозвіл на підключення електрики, зверніться в районне управління компанії, що поставляє енергоресурси. Подайте заяву, вкажіть дані власника, адресу або номер дачної ділянки. Також у заяві необхідно вказувати, яка потужність енергоспоживання вам буде потрібно. Якщо ви будете використовувати стандартний набір електроприладів, досить вказати необхідну потужність 5 кВт. Для підключення циркулярної пилки, використання зварювального апарату і інших потужних електроприладів вказуйте 10-12 кВт.
2
Крім заяви вам будуть потрібні правовстановлюючі документи на дачну ділянку. Всі документи уявіть в ВТК. Технічні умови оформляють від одного до двох місяців. Терміни залежать від регіону подачі заявки.
3
Монтаж і підключення на самому дачній ділянці ви можете проводити самостійно. Для безпосереднього підключення до центральної лінії електропередач ви повинні запросити бригаду електриків з поставляє компанії.
4
Для підведення електрики до дачній ділянці вам буде потрібно ізольований мідний кабель перетином 3 кВт, гофрована труба по довжині кабелю, анкер-гак, прилад обліку електричної енергії.
5
Електричний лічильник повинен відповідати ГОСТу і мати сертифікат, що дозволяє використання приладу на території РФ. Купуючи його в магазині, зверніть на це особливу увагу.
6
Після підключення до лінії електропередач проведіть монтаж лічильника і зробіть внутрішню розводку в дачному будинку. Якщо будиночка у вас немає, і ви проводите електроенергію на ділянку, крім лічильника вам буде потрібно купити металевий монтажний ящик із замком, куди буде встановлений прилад обліку.
7
Заключним етапом підключення є введення в експлуатацію та оформлення договору на поставку електроенергії. Для складання акта про введення в експлуатацію приладу обліку електроенергії запросіть уповноваженого представника з Енергонагляду.
8
З отриманим актом зверніться у відділ по роботі з клієнтами і укладіть договір.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=3s_2LOteXkk