Як знайти частоти супутника. супутникова антена куди направляти.

Телевізійний супутник - це апарат, що знаходиться на навколоземній орбіті і обертається синхронно з планетою. Для того щоб налаштувати супутникову антену, необхідно знати, на які саме частоти налаштовуватися.
Інструкція
1
Кожен супутник, що транслює телекомунікаційні сигнали, має певну зону покриття. Існують десятки телевізійних супутників. Щоб налаштувати свою антену на потрібні частоти , необхідно визначитися, сигнал від якого саме супутника вам потрібен і які частоти транспондерів йому належать. Для початку дізнайтеся, які взагалі існують супутники. У цьому вам допоможе програма Satellite Transponders. Тут ви знайдете потрібний супутник разом з назвами телевізійних каналів, радіостанцій і з зазначенням інтернет-провайдерів і частот мовлення. Інформація оновлюється щомісяця.
2
Після того як ви вибрали супутник, необхідно дізнатися, чи потрапляє місцевість, де встановлена ваша антена, в зону його дії. На сайті http://www.lyngsat-maps.com ви можете подивитися карти, на яких відзначені зони покриття кожного супутника.
3
Щоб розрахувати розташування обраного супутника щодо широти і довготи вашого населеного пункту, використовуйте програму Satellite Antenna Alignment, яку можна завантажити з сайту http://www.al-soft.com. Для використання даної програми вам необхідно знати координати вашого населеного пункту.
4
Перейдіть по посиланню «Показати світ!». У верхньому лівому кутку знаходяться кнопки управління. Введіть назву свого населеного пункту і натисніть «пошук на карті». Скопіюйте рядок javascript: void (prompt ('', gApplication.getMap (). GetCenter ())) ;. Вставте її замість адреси http://maps.google.com. Натисніть клавішу Enter. Ваші координати знайдені.
5
Скачайте програму Satellite Antenna Alignment, запустіть її на вашому комп'ютері. У праве вікно введіть свої координати, в лівому виберіть потрібний вам супутник. Програма покаже, куди потрібно направити антену, на який кут потрібно її підняти або опустити, щоб зловити сигнал з супутника.