Як розібрати автомагнітолу.

При лагодження CD-приводу автомагнітол часто постає питання про розбирання двигуна, чищенні лінзи або заміни лазерного блоку цілком. При цьому необхідно знати, як правильно їх розбирати. Адже кілька невірних рухів можуть привести до повної поломки автомагнітоли.
Вам знадобиться
  • - пінцет;
  • - викрутка;
  • - клапоть тканини.
Інструкція
1
Першим ділом витягніть CD-привід з корпусу самого програвача. Акуратно приберіть клаптиком тканини пил і бруд з його поверхні. Пам'ятайте, що будь-яка оптика дуже боїться всіляких забруднень, тому чим їх менше, тим краще.
2
Тепер отстегните плату з оптичними датчиками від кришки. Ця невелика за розміром плата є відповідальною за визначення присутності диска приводі. На поверхні основної плити приводу знаходяться інфрачервоні світлодіоди, а на платі, яку ви повинні відстебнути, розташовані фототранзистори (фотоприемники). Всі ці елементи складають разом те, що називають «відкрита оптична пара».
3
Відстебніть плату, на якій розташовані інфрачервоні світлодіоди, за допомогою вузької викрутки або пінцета. Пам'ятайте: кріпиться плата на клямці, виконаної з пластмаси.
4
Тепер, коли і плата, і дроти, що йдуть до неї, вам більше не заважають, викрутити крепящие верхню кришку чотири маленьких шурупа. Коли шурупи будуть викручені, не варто поспішати відразу знімати кришку. Справа в тому, що в більшості CD-приводів до цієї кришці за допомогою пружин прикріплено підставу, на якому розташований лазерний оптичний блок. Це зроблено для того, щоб забезпечити під час роботи приводу балансування та усунення всіляких вібрацій.
5
Використовуючи пінцет, дуже акуратно звільніть на підставі з оптичним блоком або на верхній кришці кріплення пружини. Щоб забезпечити прямий доступ до лінзи лазерного блоку, відчепите за допомогою пінцета закрепляющую притискну планку жорстку пружину. Під час роботи за допомогою притискної планки диск фіксується зверху.
6
Після того як ви відстебне пружину від притискної планки, можете відкинути останню вгору, таким чином забезпечивши доступ до приводу шпинделя і оптичному блоку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=XYTWe1arsTI
Зверніть увагу
Звільняючи кріплення пружини на підставі з блоком оптичним або на верхній кришці, пам'ятайте головне - ні в якому разі сильно не розтягуйте пружини.
Корисна порада
відстібаючи пружини, робіть це дощенту, до якого вони приєднані найбільш слабо. Таким чином, під час складання магнітоли вам не доведеться витрачати свій час на те, щоб закріпити всі пружини назад.