Як відправити повідомлення з icq на телефон.

ICQ - це програма для обміну миттєвими повідомленнями. Встановити її можна як на комп'ютері, так і на мобільному телефоні . Однак існують ще й додатки, що дозволяють відправляти з ICQ повідомлення прямо на номер мобільного телефону.
Вам знадобиться
  • - доступ до інтернету;
  • - реєстрація в ICQ.
Інструкція
1
Щоб мати можливість користуватися даною програмою, ви повинні отримати спеціальні дані (номер і пароль), тобто бути зареєстрованим в системі. Така процедура проводиться на сайті http://www.icq.com/ru. При цьому абсолютно не важливо, з якого пристрою його відвідувати: з телефону або комп'ютера. Отже, після переходу на головну сторінку натисніть на поле «Реєстрація в ICQ». Посилання переведе вас на анкету, в якій необхідно вказати прізвище з ім'ям, дату народження, стать, а також адресу електронної пошти. Крім того, заповніть графу «Пароль». Ту комбінацію букв та цифр, яку ви введете туди, будете використовувати для авторизації в програмі. Натисніть кнопку «Реєстрація».
2
Скачайте програму-месенджер. Наприклад, на тому ж офіційному сайті ICQ є можливість скачати версію на комп'ютер і мобільний пристрій. Однак абсолютно не принципово, чи будете ви користуватися вже згаданою програмою ICQ або, скажімо, QIP. Остання доступна для скачування на сайті qip.ru.
3
Після установки мессенджера і отримання всіх необхідних даних ви зможете авторизуватися. Зайдіть в налаштування програми, потім клікніть на графу «Облікові дані», а потім перейдіть в меню «Налаштувати». Там вкажіть отриманий номер ICQ, пароль до нього і ім'я облікового запису. Крім того, можна уточнити ще деякі параметри, наприклад: збереження історії повідомлень, веб-статус, підключення при запуску і багато іншого.
4
Написати повідомлення іншого контакту буде дуже просто: виберіть його (клікніть по ньому) в загальному списку, а потім у вікні наберіть бажаний текст. Натисніть кнопку «Відправити».
5
Щоб мати можливість посилати повідомлення у вигляді sms, встановіть спеціальну програму. Їй може виявитися ICQ® 2WaySMS. Зауважте, що немає ніякої необхідності завантажувати її на той телефон, на який ви хочете відправляти смс. Крім того, ви зможете ще й отримувати відповіді абонента. Щоб активувати обліковий запис, просто пошліть з програми sms-повідомлення. Після цього ICQ сама запропонує вам виконати цю процедуру. Вам залишиться лише слідувати інструкції.
Корисна порада
При втраті пароля до облікового запису зверніться на сайт http://www.icq.com/ru. Натисніть на поле під назвою «Відновлення пароля», яке знаходиться на головній сторінці, в самому низу. Далі заповніть всього два поля: адреса поштової скриньки (або номер мобільного телефону) і код підтвердження. Клікніть на кнопку «Далі».