Як назвати персонажа в грі. Як назвати гравця d buht.

Комп'ютерні ігри дозволяють нам відволіктися і провести час в задоволенні. Різноманітність жанрів дає можливість вибору для польоту фантазії і особистих інтересів. У багатьох іграх є можливість створення свого персонажа з унікальними якостями і характеристиками. Саме тут починається старт вашої фантазії - вибір імені свого героя.
Інструкція
1
Вибір імені для персонажа всім дається по-різному. Хтось швидко придумує, а хтось довго думає. Від імені залежить ваша впізнаваність серед інших персонажів, особливо якщо гра відбувається по мережі. Воно повинно бути незабутнім і легко читаним. Одночасно відображати як вашого героя, так і деякі переваги вашого характеру.
2
Якщо в грі мається необхідність вибору героя по класах, наприклад чарівник, воїн, розбійник, то ім'я героя повинно, хоч трохи узгоджуватися з класом. Воїн названий «Гендальф», звучатиме нерозумно, але чарівник названий «мерлин» буде відображати якості легендарного мага.
3
Багато гравців називають своїх персонажів виходячи з особистих симпатій чи уподобань. Тому якщо вам подобається певне слово або подія, може персонаж з фільму, то можна назвати героя відповідно до цих критеріїв. Не варто комбінувати декілька назв в одному імені. Воно буде важким і не запам'ятовується іншим людям. Але якщо є хороша фантазія, то можна спробувати поекспериментувати.
4
Намагайтеся вибрати унікальне ім'я, не потрібно плагіату. Досить часте явище, коли декілька персонажів грає під одним ім'ям, додаючи лише цифри в кінці. Унікальність - запорука успіху і впізнаваності.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=pMCwipg1JjA