Як зв'язати ажурні рукавички гачком. ажурні рукавички гачком схема.

Сьогодні враження, що створюється жінкою, багато в чому визначається аксесуарами, які використовуються для завершення образу. Саме тому така увага сучасні дизайнери приділяють сумочкам, шарфик і т.д. Створити стильний аксесуар можна самостійно, наприклад, зв'язавши ажурні рукавички гачком.
Вам знадобиться
  • - нитки;
  • - гачок;
  • - сантиметрова стрічка.
Інструкція
1
Слід уважно продумати передбачуваний образ - саме сукню чи костюм будуть визначальними факторами при виборі матеріалу і, відповідно гачка, яким самі рукавички будуть в'язатися.
2
Найчастіше ажурні рукавички гачком сьогодні виконуються з сумішевих ниток - невелике додавання синтетичних волокон допомагає виробу краще зберігати форму, і самі рукавички будуть облягати руку, як друга шкіра. При бажанні ажурні рукавички можуть в'язатися і з синтетичних волокон, але такі вироби гірше носяться і можуть провокувати роздратування шкіри.
3
Проведіть вимірювання окружності долоні, зап'ястя і передпліччя в місці завершення готового виробу, розрахуйте довжину рукавичок.
4
Зв'яжіть пробний зразок, за яким розрахуйте щільність в'язання - при цьому зазвичай візерунок розташовується на тильній стороні виробу, тоді як на долоні можна обмежитися стовпчиками з накидом або також повторити ажурний візерунок.
5
Зв'яжіть гачком ланцюжок з повітряних петель, довжина якої відповідає ширині долоні в найширшій її частині і в'яжіть вкруговую обраним візерунком ту частину виробу, довжина якої відповідає відстані від основи долоні до основи великого пальця.
6
Потім зменшіть окружність в'язання - залиште петлі, з яких потім буде пов'язаний великий палець. Далі в'язання продовжите по колу до того моменту, поки висота пов'язаного циліндра не досягне підстави мізинця.
7
Залиште петлі для подальшого вив'язування мізинця і в'яжіть 3-4 ряди кругового в'язання обраним візерунком дощенту безіменного пальця і відкладіть петлі для нього, ще 1-2 кола до підстави вказівного пальця, а потім довяжіте рукавички дощенту середнього пальця.
8
Окремо вивяжіте кожен палець, враховуючи при цьому довжину пальців і залишаючи 1-2 см на можливу усадку виробу при тепловій обробці. Пальці, залежно від моделі, можна в'язати обраним візерунком або стовпчиками з накидом.
9
Після завершення в'язання основної частини ажурною рукавички можна виконати імітацію гумки або зв'язати манжет обраним ажурним візерунком - нитка для в'язання приєднують в точці початку в'язання рукавички і в'яжуть манжет в протилежному напрямку до обраної довжини.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=oi1RfgykLhc