Як притирати клапана у двигуна. запресованних сідла клапана.

Від герметичності впускних і випускних клапанів залежить правильна робота двигуна . При збоях в роботі автомобіля і втрати потужності, перевірте стан цих важливих деталей. Можна звернутися за діагностикою і допомогою в автосервіс, але, приклавши зусилля, ви впораєтеся самостійно з виниклою проблемою.
Вам знадобиться
  • - металевий стержень;
  • - гумовий шланг;
  • - хомут;
  • - алмазна паста;
Інструкція
1
Підготуйте інструмент для притирання. Скористайтеся дрилем, а при її відсутності зробіть пристосування самостійно. Візьміть металевий стрижень, надягніть на нього гумовий шланг довжиною 20 см і діаметром, що підходить за розміром до клапану. Місце з'єднання шланга і металевого стержня потрібно закріпити гвинтовим хомутом.
2
Зніміть головку блоку циліндрів. Для цього від'єднайте мінусову клему акумуляторної батареї, дроти датчиків температури охолоджуючої рідини і масляного тиску. Поршень 1 циліндра переведіть в положення стиснення і злийте охолоджуючу рідину. Від'єднайте трубу глушника від колектора і термостат.
3
Зніміть кришку распредвала і повітряний фільтр. Тепер можна зняти кришку головки блоку. Закріпіть зубчастий шків распредвала від провертання, уперши викрутку в шпильку, що знаходиться в його отворі. Від'єднайте від зубчастого шківа ремінь приводу распредвала. Відверніть болт кріплення шківа і шайбу. Зніміть шків з распредвала двома викрутками.
4
Ослабьте хомут і роз'єднаєте шланг від паливного насоса. Зніміть центральний провід від розподільника запалювання. Від'єднайте колодку з проводами від запалювання, віджавши пружинний затискач. Від вакуумного коректора від'єднайте трубку і шланг підсилювача. Послабивши хомут, від'єднайте шланг обігрівача. Тепер виверніть 10 болтів кріплення і підніміть головку блоку. Посуньте її таким чином, щоб кінець распредвала вийшов з кришки ременя приводу.
5
Витягніть з головки клапани і ретельно почистіть бензином їх і сідла. Тепер засуньте клапан в головку. На сідло нанесіть алмазну пасту. Одягніть зроблений інструмент на стержень клапана. Якщо ви користуєтеся дрилем, вставте клапан в її патрон. Акуратно повертайте стрижень в усі сторони, притискаючи його до сідла.
6
Періодично звертайте увагу на колір сідла і клапана. Однотонний сірий тон служить ознакою того, що ви домоглися необхідної герметичності. Після притирання ретельно промийте клапан бензином, видаливши залишки пасти. Тепер встановіть всі деталі на місце.