Як налаштувати підключення icq.

Щоб користуватися програмою ICQ на телефоні або комп'ютері, необхідно мати доступ в інтернет і, звичайно, дані для авторизації в системі: номер і пароль.
Вам знадобиться
  • - активне інтернет-з'єднання;
  • - реєстрація в ICQ.
Інструкція
1
Для реєстрації в системі зайдіть на офіційний сайт програми http://www.icq.com/ru. У правому верхньому куті ви побачите меню «Реєстрація в ICQ». Після переходу за посиланням з'явиться анкета, яку вам потрібно заповнити. В не є такі поля, як: ім'я, прізвище, дата народження, стать, адресу поштової скриньки. Крім того, для входу ви самі повинні встановити пароль. Після проведення всіх необхідних дій натисніть на кнопку «Реєстрація».
2
Як тільки всі дані будуть отримані, ви зможете зайти в месенджер. У налаштуваннях програми вкажіть номер з паролем. До речі, якщо ви забудете встановлений пароль, то в будь-який час зможете його відновити або замінить його новим. Для цього вам знадобиться графа, розташована внизу на головній сторінці сайту. Вона називається «Відновлення пароля». У ній міститься всього два поля. У першому потрібно вводити електронну адресу або номер мобільного телефону, а в друге - код підтвердження з розташованої поруч картинки. Після заповнення натисніть клавішу «Далі».
3
Не забувайте, що для входу з телефону вам необхідно буде мати автоматичні налаштування інтернету. Кожен з операторів зв'язку пропонує клієнтам спеціальні номери для їх замовлення. Абонента компанії «Білайн» можуть скористатися USSD-командою * 110 * 111 #. Активація мобільного інтернету в «МТС» доступна завдяки безкоштовним номером 0876. Але клієнти також можуть зробити це і через сайт оператора. Номер 05049 надається клієнтам компанії «Мегафон». Для отримання настройок достатньо лише зробити дзвінок і виконувати інструкцію автовідповідача.
Зверніть увагу
Вам також потрібна буде і сама програма (наприклад, ICQ або QIP). Різниця не принципова, кожен користувач вибирає її на свій смак. Завантажити месенджер можна на його офіційному сайті: http://www.icq.com/ru або qip.ru (залежно від того, який вам знадобиться). Майте на увазі, що доступні дві версії. Одна з них призначена для мобільних телефонів, а друга для комп'ютерів.