Як видалити заблокований драйвер.

Драйвери необхідні для того, щоб операційна система могла розпізнати і використовувати те чи інше обладнання. Якщо у вас виникли проблеми з встановленим ПО, і видається повідомлення про те, що драйвер заблокований, вам може підійти один з описаних варіантів його видалення.
Інструкція
1
Певну частину драйверів можна видалити за допомогою компонента «Установка та видалення програм». Щоб викликати його, натисніть на клавішу Windows або кнопку «Пуск». Виберіть в меню «Панель управління» і клікніть лівою кнопкою миші по значку «Установка та видалення програм».
2
Дочекайтеся, поки сформується повний список, виберіть той драйвер, який вам більше не потрібний, натисніть на кнопку «Видалити», розташовану навпроти його назви, і дочекайтеся закінчення операції. На жаль, в списку можна знайти тільки обмежена кількість драйверів. Якщо в ньому не виявилося того, який ви шукайте, спробуйте видалити його через компонент «Система».
3
Для того щоб відкрити вікно «Система», клікніть правою кнопкою миші по значку «Мій комп'ютер» на робочому столі або в меню «Пуск» і виберіть зі списку останній пункт - «Властивості». Інший варіант: відкрийте «Панель управління» і виберіть значок «Система» в категорії «Продуктивність і обслуговування».
4
У вікні «Властивості системи» перейдіть на вкладку «Обладнання» і натисніть кнопку «Диспетчер пристроїв» в однойменній групі. У додатковому вікні відобразиться список устаткування, встановленого на комп'ютері.
5
Виберіть те обладнання, драйвер якого хочете видалити, якшо двічі по потрібному пункту лівою кнопкою миші. Коли відкриється вікно властивостей вибраного вами пристрою, зробіть активною вкладку «Драйвер» і натисніть на кнопку «Видалити».
6
Якщо драйвер не вдається видалити описаними способами, спробуйте інший варіант. Збережіть файл установки драйвера (того ж самого або більш свіжої версії) на своєму комп'ютері. Коли ви запустите цей файл, він просканує систему і самостійно видалить наявний драйвер. У певних випадках можуть допомогти спеціальні утиліти, розроблені під драйвер конкретного розробника, або програми, призначені для роботи з драйверами, наприклад, Driver Genius.