Як прибрати шлюз інтернету.

Установка оновлень SP1a додатка «Клієнт попередження і управління шлюзами інтернету» в операційній системі Windows XP - необов'язковий компонент. Саме тому воно може бути видалено. Зробити це можна кількома способами.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск», щоб викликати головне меню програми і видалити додаток «Клієнт попередження і управління шлюзами інтернету». Після цього перейдіть в розділ «Панель управління». Відкрийте пункт «Установка та видалення програм», скористайтеся функцією під назвою «Установка компонентів Windows».
2
Клацніть по пункту «Мережеві служби», розгорніть його натисканням кнопки «Склад». На полі з написом «Клієнт попередження і управління службами інтернету» зніміть прапорець і клацніть по «ОК» для підтвердження свого вибору.
3
Для збереження змін натисніть на кнопку «Далі». Потім клікніть на «Готово» для авторизації виконання операції з видалення обраного компонента. Щоб застосувати збережені зміни, перезавантажте комп'ютер (для Windows XP).
4
Одночасно натисніть клавіші Win + K для того, щоб викликати діалог підлогу назвою «Виконати», і в полі «Відкрити» введіть напис cmd (для Windows 7).
5
Натисніть кнопку «ОК» для авторизації запуску утиліти командного рядка. Потім у поле інтерпретатора команд введіть значення ipconfig/all. Відшукайте рядок під назвою «Шлюз за замовчуванням», для перевірки його працездатності скористайтеся синтаксисом ping ip_адрес_шлюза (для ОС Windows 7).
6
Натисніть кнопку «ОК», щоб авторизувати запуск командного рядка, і введіть значення. Скористайтеся синтаксисом після того, як знайдете рядок з ім'ям.
7
Перезавантажте пристрій, що використовується для того, щоб отримувати доступ до інтернету, якщо виконання команди ping неможливо. Завершіть роботу антивірусного додатки і встановленої програми брандмаузер.
8
Після перезавантаження комп'ютера знову підключіть пристрій, який використовується для виходу в інтернет, щоб виправити існуючі помилки (ОС Windows 7).
9
Ніколи не користуйтеся зустрічаються в інтернеті рекомендаціями щодо редагування системного файлу під назвою sysoc.inf. Це може призвести до неправильної працездатності операційної системи Windows.
Щоб налаштувати деякий мережеве обладнання, в більшості випадків потрібно конфігурувати шлюзи самостійно. Для відключення певного пристрою від мережі простіше буде відключити шлюз, за допомогою якого він з'єднаний з інтернетом.
Інструкція
1
Відкрийте головне меню основних налаштувань маршрутизатора на вашому комп'ютері. Для цього запустіть будь-який браузер інтернету на іншому комп'ютері, попередньо підключений до мережевого обладнання. Напишіть IP-адресу маршрутизатора і натисніть клавішу «Enter». Введіть ім'я користувача та пароль. Ви отримаєте доступ до налаштувань підключеного пристрою.
2
Повністю відключіть всі мережеві комп'ютери (за необхідністю), відключивши з'єднання інтернету з маршрутизатором. Для цього зайдіть в меню «Status» («Статус»). Знайдіть інформацію про стан з'єднання з інтернетом. Натисніть кнопку «Disable» («Відключити»).
3
Якщо вам знадобитися відключити від мережі або інтернету конкретний пристрій, відкрийте меню додаткових параметрів. Зайдіть в розділ «Route Table» («таблиця маршрутизації»). Виберіть необхідний локальний порт і видаліть всі маршрути, призначені для нього. Ця дія дозволить прибрати налаштування для статичних маршрутів. Якщо функція DHCP залишилася активною, всі комп'ютери можуть зв'язуватися з інтернетом.
4
При використанні маршрутизатора фірми ASUS відкрийте меню «Статус» (Status). Знайдіть список пристроїв, підключених до цього маршрутизатора, і схему мережі. Виберіть зі списку назву комп'ютера або ноутбука і встановіть параметр для нього «Disable» («Відключити»). Будьте уважні: відключення шлюзу таким способом рекомендуються тільки в тому випадку, якщо мережеві комп'ютери підключені до маршрутизатора через концентратори (до одного порту маршрутизатора підключено кілька комп'ютерів). Якщо комп'ютер безпосередньо підключений до LAN-порту, просто розімкніть з'єднання, висмикнувши мережевий кабель з джерела живлення. Шлюз відключиться автоматично.
5
Введіть МАС-адресу мережевої карти комп'ютера в таблицю маршрутизації, якщо необхідно відключити певний комп'ютер від мережі на тривалий час. Встановіть для MAC-адреси значення «Відключити». Для активації зміни налаштувань перезавантажте маршрутизатор.