Як відправити фотографії по інтернету.

Інтернет допомагає зберігати зв'язок з людьми з різних міст і навіть країн. Але з близькими хочеться не просто спілкуватися, але також обмінюватися фільмами, музикою і, звичайно, фотографіями. Ви можете поділитися своїми фото з приятелями, відправивши їх по інтернету .
Вам знадобиться
  • - електронна пошта;
  • - безкоштовний фотохостинг;
  • - архіватор;
  • - icq.
Інструкція
1
Якщо і у вас, і у людини, якій призначені фотографії, є електронна пошта, відправте знімки по «милу». Для цього вам необхідно зайти в вашу поштову скриньку, ввівши логін і пароль. Увійшовши в пошту, натисніть «Написати листа». Введіть адресу одержувача (якщо ви вже листувалися з людиною з цього аккаунта, система сама запропонує потрібну адресу після введення перших літер). Вкажіть тему листа. Потім клікніть по посиланню «Прикріпити файл». У вкладці, за допомогою кнопки «Огляд» виберіть фотографію, яку ви хотіли б переслати, і натисніть «Відкрити». Цю команду можна замінити і подвійним натисканням лівої клавіші миші. Введіть текст листа і натисніть «Відправити».
2
В одному листі ви можете переслати десять фотографій. Якщо вам потрібно відправити більшу кількість знімків, стисніть їх і відправте архівом. При цьому варто пам'ятати, що на багатьох поштових скриньках стоять обмеження по вазі прикріплюються файлів.
3
Ви можете розмістити фотографії на безкоштовному фотохостингу (наприклад, радикал). Зайдіть на сайт radikal.ru. За допомогою кнопки «Огляд» виберіть фотографію, яку ви хотіли б поділитися. При необхідності вкажіть бажаний розмір фотографії і натисніть «Завантажити». У вікні, скопіюйте посилання на фотографію і відправте її людині, яка має побачити ваше фото.
4
Якщо і ви, і одержувач фотографій користуєтеся такою програмою, як icq, ви можете переслати знімки за допомогою цього месенджера. Клікніть на вікно передачі даних. У вас відкриється вкладка, де за допомогою кнопки «Огляд» вам треба буде вказати шлях до фотографії. Клацніть лівою клавішею мишки по картинці і натисніть «Відправити». Після того як одержувач дасть свою згоду на прийняття файлу, почнеться пересилання інформації. Не виходьте з месенджера до тих пір, поки не припиниться завантаження файлу.