Як ввезти машину на Україну. завезти на Україну машину Як запчастини.

Ввезення машини на Україна передбачає сплату митних зборів і платежів, якщо вам необхідно ввезти її з метою подальшого продажу. Однак у певних випадках сплата податків при ввезенні автомобіля не проводиться.
Інструкція
1
Пройдіть процедуру митного оформлення, якщо ви є резидентом України і вам необхідно ввезти зняту з обліку машину з метою її продажу (резидент - це юридична або фізична особа, постійно зареєстроване або постійно проживає в даній країні). При цьому машина не повинна бути старше 8 років. Для ввезення автомобіля вам доведеться оформити декларацію і заплатити на кордоні ввізне мито, акцизний збір і ПДВ. На митниці також проводиться огляд автомобіля з метою санітарно-гігієнічного та екологічного контролю.
2
Пройдіть оформлення ввезення автомобіля на внутрішньому митному пункті. При цьому машина оглядається повторно. Після сплати збору вам видадуть дозвіл на постановку автомобіля на облік в Державтоінспекції України.
3
Уникнути сплати мита при ввезенні автомобіля на Україну можна, якщо ви є нерезидентом цієї держави, і машина потрібна вам для особистого користування (нерезидент - юридична або фізична особа, що діє в одній державі, але постійно зареєстровані і проживають в іншому ). Автомобіль при цьому повинен стояти на обліку в Росії. В даному випадку це називається - «тимчасове вивезення автомобіля» і митну декларацію на кордоні заповнювати на нього не потрібно, мито і збори платити не потрібно.
4
Щоб продати автомобіль на Україну, ввезений таким способом, нерезиденту треба зняти з його обліку в Росії, оформити відчуження у нотаріуса, пройти огляд машини на митниці і заплатити мито, акциз, збір і ПДВ.
5
Якщо ви є нерезидентом України і ввозите автомобіль, зареєстрований в Росії, то вам потрібно свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, або доручення, завірена нотаріально з позначкою «з правом виїзду за кордон», у разі, якщо ви не є власником машини. Природно, у вас має бути водійське посвідчення.
6
Придбайте український поліс обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласника. Його можна оформити перед російським контрольно-пропускним пунктом або після українського КПП.
7
Поставте на облік автомобіль, тимчасово ввезений на територію України, в Державтоінспекції по витікання двох місяців з дня ввезення цього автомобіля, або просто «поновіть» цей термін, покинувши на ньому кордон України і повернувшись назад.
8
Уникнути сплати мита при ввезенні автомобіля ви можете, якщо переселяєтеся на Україну на ПМЖ, а також якщо ви є резидентом України і отримали автомобіль у спадок в Росії.
9
Майте на увазі, що якщо ви є резидентом України, то управляти машиною, тимчасово ввезеної на її територію, ви можете тільки в присутності особи - нерезидента, на якого зареєстрований автомобіль, в іншому випадку машину чекає штрафмайданчик а власника - крупний штраф . За рішенням суду автомобіль взагалі може бути конфіскований.
Митним кодексом Російської Федерації, статтею 281 встановлено правила ввезення товарів із зарубіжжя. Члени митного союзу мають можливість спрощеного контролю ввезення товарів. Оскільки Україна не входить до цього союзу, ввезення товару здійснюється на загальних підставах.
Інструкція
1
Заздалегідь ознайомтеся із загальними положеннями ввезення товарів на територію Росії. Вивчіть перелік товарів, заборонених до ввезення. Якщо такі виявляться у вашому багажі, їх негайно зажадають вислати назад в Україну. Повертати товар ви будете самі за свій рахунок. Якщо ви ввозите товар, що вимагає додаткового держконтролю, то митне оформлення буде закінчено тільки після такої перевірки.
2
На митному посту Росії, напишіть заяву (заповніть декларацію) на перевірку, вказавши докладний перелік товарів, що ввозяться з території України. Виходячи з наданого списку, працівники митниці визначать призначення ваших товарів. Працівник митниці вправі на свій розсуд визначити, чи буде використаний конкретний товар в побуті. Якщо товар не знайдеться застосування в домашніх умовах, він вважатиметься набутим з комерційною метою, а значить, ви заплатите митний збір.
3
Уявіть документи, що підтверджують походження товару, що ввозиться з України, якщо ви ввозите товар з комерційною метою. У багажі товарів можуть виявитися товари, вироблені не територія України, а також товари інших виробників. Товари, вироблені в країнах СНД (Україна користується даним порядком), не обкладаються митом, а тільки податком на додаткову вартість (ПДВ) у розмірі 18%. За товари неукраїнського походження вам доведеться заплатити і мито, і ПДВ на загальних підставах.
4
Якщо ви ввозите товар для особистого користування (крім транспортних засобів), то його вартість не повинна перевищувати 65000 рублів, і вага багажу не повинна бути більше 35 кг. В цьому випадку мито вам платити не потрібно. Але якщо ваш багаж по вартості перевищує 65 тисяч рублів (але не більше 650 000 рублів), а за вагою перевищив 35 кг (але не більше 200 кг), вантаж підлягає оплаті з розрахунку 30% від загальної вартості товарів, зазначених в декларації. У кожному разі зберіть і збережіть чеки українських продавців.