Як позбутися від жовтизни волосся. Як привернути увагу незнайомого хлопця.

З давніх часів багато жінок мріють стати блондинками - інакше кажучи, володарками красивих золотистих та платинових волосся . Якщо ваші волосся и не є світлими від природи, єдиним виходом буде використання сучасних осветляющих фарб і складів. Проте, не всі вміють правильно користуватися осветляющими фарбами, і не всі знають, які саме фарби дадуть найбільш якісний ефект попелястих волосся . Часто це призводить до того, що відтінок волосся починає віддавати неприємною жовтизною, яка зовсім не прикрашає володарку нової зачіски.
Інструкція
1
Щоб запобігти появі жовтизни, використовуйте професійні фарби з максимальним осветляющим ефектом. Підбирайте фарбу, в якій переважає попелястий і платиновий відтінок, і відсутні жовті тони.
2
Після фарбування нанесіть на волосся и бальзам або тонік для освітленого волосся , який також запобігає появі жовтизни.
3
Якщо жовтий відтінок на ваших волосся ах вже з'явився, змішайте з шампунем невелика кількість оттеночного засіб, що знімає жовтизну, і промивайте їм волосся и, залишаючи на них суміш шампуню і оттеночного кошти на дві-три хвилини.
4
У колірній палітрі жовті відтінки нівелюються фіолетовими, тому підберіть для себе фіолетовий шампунь або оттеночний бальзам. Додавайте його в звичайний шампунь два-три рази на тиждень і мийте їм голову. Домогтися ще більш якісного платинового ефекту дозволяють професійні фіолетові шампуні, здатні зробити вас ще більш яскравою блондинкою.
5
Не купуйте шампуні, маски і масла для волосся , в яких міститься ромашка. Ромашка сприяє появі жовтизни, тому, якщо ви вирішили домагатися розкішного платинового відтінку, про засоби з ромашкою доведеться забути.
6
І звичайно, в будь-який момент ви можете відвідати стиліста в салоні краси, який підкаже спеціалізовані процедури для освітлення і оздоровлення волосся .
Зверніть увагу
Блонд був і залишається на гребені популярності, але, на превеликий жаль, фарбування часто дає неприємний побічний ефект - жовтизну. Існує безліч причин подібного дефекту - однієї з них є насичений природний пігмент, що надає колір волоссю. Сьогодні ми розповімо вам, як позбутися жовтизни волосся.
Корисна порада
Для того щоб стати білявою бестією, запам'ятайте такі універсальні правила. Вони стануть в нагоді вам як при зміні кольору в домашніх умовах, так і проведенні подібної процедури в салоні, і допоможуть не зіткнутися з перспективою, як позбутися жовтизни волосся. 1) Якщо хочете отримати блонд без жовтуватого відтінку, вибирайте холодні тони фарби: «платиновий», «арктичний», «перловий», «спеціальний» і подібні.