Як знайти роботу, не маючи досвіду.

Навіть якщо у вас немає досвіду , можна знайти хорошу роботу. Для цього будуть потрібні завзятість і час або хороші знайомі, які вас порекомендують. Якщо ж у вас немає ні того, ні іншого, ні третього, ви можете влаштуватися на непрестижну посаду, отримати досвід і потім вже шукати більш солідні варіанти.
Вам знадобиться
  • - Резюме;
  • - ПК з виходом в інтернет;
  • - газети про роботу.
Інструкція
1
Визначтеся зі сферою діяльності. Якщо робота потрібна якнайшвидше, розглядайте відразу кілька варіантів. Існує багато вакансій, на які візьмуть людей взагалі без досвіду і навіть без освіти. Але не всі вони дадуть вам якусь практику. Тому потрібно звертати увагу на варіанти, які можуть допомогти вам розвиватися.
2
Складіть грамотне резюме. Воно повинно бути написано за всіма стандартами. Якщо резюме не містить потрібної інформації або просто непрезентабельно виглядає, роботодавець навряд чи зверне на нього увагу. Обов'язково вкажіть всі ваші навички, щоб про вас могли скласти повне враження.
3
Регулярно розміщуйте своє резюме на сайтах і в газетах. Не варто переживати, якщо в перший час ви не отримаєте жодного відгуку.
4
Обов'язково читайте оголошення про роботу. Якщо вакансія вас зацікавила, зателефонуйте і уточніть вимоги. Будьте обережні: навіть за цілком респектабельної інформацією може ховатися не має дуже благонадійний роботодавець. Якщо вас все влаштувало, відправляйте резюме. Чим більше ви їх розішлете, тим швидше ви знайдете роботу.
5
Поспілкуйтеся зі своїми друзями та знайомими. Можливо, вони зможуть порекомендувати вас на хорошу посаду або ж просто підказати, де відбувається набір співробітників.
6
Поліпшуйте свої вміння. Під час пошуку роботи ви можете вдосконалити своє знання комп'ютера або збільшити швидкість друку. Якщо є можливість, почніть відвідувати курси.
7
Телефонуйте в ті фірми, в які ви відправляли резюме. Перший дзвінок потрібно зробити через пару днів після відправки. Навряд чи вам відразу скажуть результат. Але ви, принаймні, переконайтеся, що у роботодавця є інформація про вас. Наступний дзвінок зробіть днів через 5-7. Тоді вже вам точно повідомлять, чи можете ви на що-небудь розраховувати.
8
Почитайте інформацію про те, як потрібно поводитися під час співбесід. Потім застосуєте її на практиці. У претендента може бути відмінне резюме, але якщо він не справить належного враження, на роботу його не візьмуть.
Зверніть увагу
Намагайтеся виглядати на співбесідах солідно. Не надягайте нічого яскравого і епатажного.
Корисна порада
Не зневіряйтеся, якщо роботодавці не поспішають вас працевлаштувати. Рано чи пізно, але ви все одно знайдете хорошу роботу.