Як зробити брошки з блискавки. майстер клас брошки з блискавки.

Якщо ви зібралися викидати старий одяг, зріжте з неї всю фурнітуру - гудзики, кнопки, замки, вони можуть вам ще знадобитися. Наприклад, з застібок-блискавок можна зробити брошки . Така прикраса органічно доповнить наряд в неформальному стилі або контрастно оттенит ніжність романтичного сукні.
Вам знадобиться
  • - блискавка;
  • - голка;
  • - нитки;
  • - фліс;
  • - гудзик;
  • - клей.
Інструкція
1
Візьміть блискавку на червоній основі. Зніміть з неї язичок, для поробки залиште половину застібки. Заздалегідь приготуйте голку з ниткою, колір якої збігається з кольором основи.
2
Покладіть стрічку блискавки на стіл, один її кінець притисніть великим пальцем лівої руки. Правою рукою укладайте смужку навколо центру колами. Готовий коло переверніть на виворітну сторону і закріпіть нитками. Прокладіть кілька швів на рівній відстані один від одного. Вони повинні розходитися променями від центру до країв квітки. Готова брошка нагадуватиме троянду. Пришийте до неї шпильку або спеціальну основу для брошки.
3
Більш пишний квітка вийде з цілої блискавки. Розстебніть її, розгорніть так, щоб язичок виявився внизу. Візьміть праву половину застібки, сформуйте з її частини маленьку петлю, закріпіть нитками. Потім складіть ще одну і пришити її збоку від першої. З таких пелюсток зберіть квітка, укладаючи їх навколо серцевини - язичка блискавки.
4
Якщо ви хочете зробити незвичайне прикраса, підготуйте для нього «фон» будь-якої геометричної форми з шматочка флісу. Підберіть кілька блискавок, зубчики якої відрізняються за розміром.
5
Наріжте найкрупнішу блискавку на відрізки, рівні сторонам основи. Укладіть їх по периметру так, щоб тканинна частина була направлена всередину фігури, пришийте відрізки. Потім виберіть блискавку меншого «калібру» і розташуйте впритул до першої рамці. Заповніть так весь фон, поступово зменшуючи розмір блискавок.
6
Металева або пластмасова застібка може стати оправою для прикраси. Візьміть велику гудзик яскравого забарвлення. Відріжте шматок блискавки, рівний діаметру гудзики. На тканину застібки нанесіть клей, акуратно оберніть гудзик блискавкою так, щоб матеріал приклеївся до вивороту гудзики, а металева або пластмасова частина обрамляла її. У вушко гудзики вставте шпильку.