Як налаштувати літери на клавіатурі. Як поміняти настройку на клавіатурі.

Робота на комп'ютері найбільш комфортна і продуктивна при його правильному налаштуванні, що включає безліч найрізноманітніших параметрів. У тому випадку, якщо користувачеві доводиться мати справу з текстами, дуже важливо правильно налаштувати роботу клавіатури.
Інструкція
1
Спочатку необхідно вибрати основну мову введення з клавіатури. Відкрийте: «Пуск» - «Панель управління» - «Мова і регіональні стандарти». В розділі «Регіональні параметри» виберіть російську мову. В розділі «Розташування» вкажіть країну, в якій ви зараз перебуваєте. Це дозволить різним мережевих сервісів постачати вас більш точною інформацією - наприклад, про погоду.
2
Відкрийте в тому ж вікні («Мова і регіональні стандарти») розділ «Мови», натисніть кнопку «Детальніше». Відкриється вікно, в якому ви можете вибрати мову введення. Дуже часто за умовчанням стоїть англійська мова, що досить незручно. Виберіть в списку «Русский - Руська».
3
Там же ви можете налаштувати комбінацію клавіш для перемикання розкладки клавіатури. Натисніть кнопку «Параметри клавіатури», у вікні, натисніть «Зміна поєднання клавіш». Знайдіть опцію «Перемикати розкладки клавіатури», вона повинна бути відзначена пташкою. Виберіть необхідне вам поєднання клавіш.
4
Мовні параметри встановлені, тепер налаштуйте поведінку клавіатури. Відкрийте в «Панелі управління» розділ «Клавіатура». У вікні, налаштуйте затримку перед початком повтору символу, утримуючи і утримуваної клавіші і швидкість повтору. Величина затримки і швидкість повтору залежать від того, наскільки впевнено ви користуєтеся клавіатурою. Чим швидше ви працюєте, тим менше повинна бути затримка і вище швидкість повтору.
5
Вибравши вкладку «Обладнання», ви можете подивитися тип клавіатури, властивості і запустити, при необхідності, її діагностику. Разом з клавіатурою відразу налаштуйте і параметри миші: «Панель управління» - «Миша». Виберіть вкладку «Параметри покажчика» і задайте зручну вам швидкість його руху.
6
В деяких випадках можлива ситуація, коли з трея пропадає індикатор розкладки клавіатури. Щоб відновити його, відкрийте: «Пуск» - «Панель управління» - «Мова і регіональні стандарти» - «Мови» - «Детальніше». В розділі "Налаштування" натисніть кнопку «Мовна панель» і відзначте галочкою пункт «Показувати мовну панель на робочому столі». Якщо відновити відображення індикатора не вдається, встановіть програму Punto Switcher, її можна скачати в інтернеті.
7
Для комфортної роботи з текстами відразу налаштуйте ClearType, це важливо в тому випадку, якщо ви працюєте на ноутбуці або використовуєте РК-монітор. Відкрийте в «Панелі управління» розділ «Налаштування ClearType», відзначте галочкою пункт «Включити ClearType». Натисніть кнопку «Запуск майстра». Виберіть з кількох варіантів відображення тексту той, що вам найкраще підходить.