Як облаштувати нову квартиру.

Самим бажаним подарунком для молодої сім'ї є квартира. І неважливо, хто зробить таке придбання - самі молоді або їхні батьки. Головне, що з'являється своя територія, де чоловік буде почувати себе повноправним главою сім'ї, а жінка - домовитої господинею. З чого ж почати облаштування власної квартири?
Інструкція
1
Складіть проект дизайну квартири, ретельно продумавши, як вона буде виглядати в остаточному вигляді. Виділіть у кожній кімнаті зони відповідно до їх функціонального призначення: тут ви будете дивитися телевізор, тут буде грати майбутній малюк і т.д. Продумайте розташування джерел світла. Вирішіть, як оформити кожну зону і який меблями заповнити.
2
Почніть втілювати свій план у життя поступово, залежно від того, наскільки вам дозволяють кошти. З метою економії бажано купувати тільки ті речі, які вписуються у розроблений проект. Тимчасової меблями вас, можливо, будуть раді забезпечити батьки, у яких в квартирах часто скупчується більше речей, ніж необхідно. У міру того, як ви будете купувати потрібні вам предмети інтер'єру, ви зможете повернути батькам все взяте у них раніше.
3
Перш ніж купувати постійну меблі, зробіть косметичний ремонт квартири, замініть сантехніку.
4
По можливості проведіть у квартиру стаціонарний телефон та інтернет. Ці речі дуже полегшують життя.
5
Кольори і відтінки меблів підбирайте виходячи з інтер'єру. «Гарячі точки» квартири, які вимагають заповнення меблями в першу чергу, - це кухня і спальня. Кухню краще зробити на замовлення, щоб максимально пристосувати під свої потреби те місце, де доведеться проводити чимало часу.
6
Ліжко в спальню вибирайте як можна більш простору, з урахуванням того, що років через десять вам може набриднути спати в обнімку і захочеться розкинутися ширше. Та й підросли карапузи люблять вибивати собі місце під ковдрою.
7
Постійні штори замовте в ательє після того, як буде закінчено косметичний ремонт і придбано основна меблі. Їх колір і фасон повинні поєднуватися і з тим, і з іншим.
8
Нарешті, можна зайнятися і придбанням дрібниць, які додадуть будинку затишок: рамок для фотографій, ваз, статуеток. Всі вони повинні добре вписуватися в загальну картину і додавати інтер'єру родзинку.