Як освітлити шкіру під пахвами. Як зробити пахви білими.

Темні плями в пахвових западинах можуть грунтовно зіпсувати настрій дівчини, яка прагне до досконалості. Є кілька способів освітлити шкіру в цій зоні.
Вам знадобиться
  • - лимон;
  • - огірковий сік;
  • - косметичні відбілюючі засоби.
Інструкція
1
Постарайтеся визначити причину потемніння шкіри в області пахвових западин і усунути її. У кожної людини шкіра має свої особливості. Зокрема, у деяких дівчат вона дуже тонка і ніжна. Регулярні травмуючі впливу на неї такі, як гоління та депіляція, можуть викликати загрубение на цій ділянці. Товщаючи, шкіра набуває дещо темніший відтінок і починає виділятися на загальному фоні.
2
Змініть дезодорант. Деякі речовини, що входять в засоби від поту, можуть викликати потемніння шкіри пахв. Причому, якщо ви користуєтеся твердим дезодорантом, то бажано купувати не аналогічний продукт іншої марки, а аерозоль або роликовий дезодорант.
3
Протирайте пахви кружечками лимона, а якщо шкіра в цій зоні дуже чутлива, - лимонним соком, розведеним навпіл з водою. Процедуру потрібно повторювати 2-3 рази на день, а коли це не доставляє дискомфорту, то й частіше. У сезон аналогічним чином застосовуйте свіжовичавлений огірковий сік і сік петрушки.
4
Спробуйте використовувати косметичні відбілюючі засоби, які можна придбати в аптеці або замовити через інтернет. Зверніть увагу на склад препаратів. У ньому мають бути відсутні такі небезпечні речовини, як гідрохінон і койевая кислота. Перший настільки шкідливий, що ще в 2001 році був заборонений Європейським союзом для використання в косметиці. А кислота може викликати почервоніння, лущення і печіння.
5
Якщо через місяць після того, як ви почали застосовувати всі перераховані вище заходи, колір пахв НЕ нормалізувався, зверніться до лікаря-ендокринолога. Іноді потемніння різних ділянок шкіри може бути викликане зміненої пігментацією при порушенні гормонального фону.
Зверніть увагу
Якщо вам належить вихід у світ у вечірній сукні, і ви думаєте, що темні пахви можуть привернути до себе небажану увагу, відвідайте солярій. Засмага дозволить вашому нестачі залишитися непоміченим.