Як клеїти матову плівку на машину. Як правильно клеїти вініл з мильним розчином на машину.

Нанесення матовою плівки не тільки зробить зовнішність автомобіля оригінальною, але і захистить його рідну фарбу від ковзних ударів і механічної корозії. При бажанні плівку можна легко демонтувати і відремонтувати.
Вам знадобиться
  • - вінілова плівка;
  • - малярний скотч;
  • - пульверизатор;
  • - мильний розчин;
  • - гумовий ракель;
  • - повстяний ракель;
  • - фен.
Інструкція
1
Температура повітря при обклеюванні автомобіля повинна бути не нижче плюс 20 градусів. В іншому випадку плівка не приклеїться або протримається після можливого приклеювання дуже недовго. Не проводьте процедуру на відкритому повітрі в вітряну погоду, щоб уникнути попадання на обклеювати поверхня пилу і дрібного сміття.
2
Помийте автомобіль до блиску. Місце, вибране для нанесення вінілу, протріть знежирюючим засобом. Для цього чудово підійде слабкий розчин уайт-спіриту.
3
Не знімаючи з підкладки (білого паперу на звороті), прикладіть плівку до обробленого місцю і за допомогою малярського скотча зробіть мітки її точного розташування на автомобілі. Приділіть даному етапу пильну увагу, оскільки від точності його виконання залежатиме кінцевий результат роботи.
4
За допомогою пульверизатора покрийте мильною водою кожен міліметр ділянки під покриття. Нанесення такого розчину дозволить скорегувати розташування наклейки і видалити бульбашки повітря під нею.
5
Акуратно зніміть підкладку, розклавши плівку на рівній поверхні. Слідкуйте, щоб покриття в процесі відділення бува не підігнулися і не склеїлося саме з собою.
6
Прикладіть плівку до автомобіля. Починаючи від середини і рухаючись у напрямку до країв, розкочуйте її гумовим ракелем. Одночасно підсушуйте і розігрівайте матову плівку за допомогою фена. Тут важливо не перегріти матеріал настільки, щоб він почав плавитися.
7
Якщо на що покривається ділянці є нерівності і молдинги, не поспішайте накочувати відразу весь вініл. Пригладьте спочатку центральну частину, яка стелиться по рівному місцю, потім акуратно обробіть краю. При утворенні складки акуратно відокремте цю частину плівки і прікатайте знову, нагріваючи феном.
8
Після завершення нанесення плівки ще раз просушіть всі феном і залиште на 15 хвилин. Потім пройдіться по всій поверхні повстяним ракелем, виганяючи залишки мильного розчину і бульбашки повітря. Ображати надлишки і, нагріваючи феном, підігніть і приклейте краю. Залиште автомобіль на добу для схоплювання вінілу. Чи не мийте його протягом тижня.